Bartłomiej Kalinkowski. Pięć lat grał w Legii i się jej nie boi!

pZaktualizowano 
Przed piłkarzami ŁKS kolejne wielkie sportowe wyzwanie.

Jeden z polskich futbolowych klasyków czyli mecz z Legią niedziela, godz. 17.30, al. Unii.
Bartłomiej Kalinkowski, który pięć lat spędził w warszawskim klubie, nie kryje, że mecze z Legią dla każdej polskiej drużyny należą do tych ekscytujących, każdy chce w nich wygrać i dać zadowolenie kibicom. Nikogo się nie przestraszymy zapewnia pomocnik. Chcemy nadal grać w piłkę, tak, żeby wygrać mecz!
Mecz poprowadzi sędzia Jarosław Przybył (Kluczbork).

polecane: FLESZ: Decydujące mecze kadry w eliminacjach Euro 2020

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 23

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-08-23T12:46:07 02:00, kronikarz:

Jeden z futbolowych klasyków?

A jakie to wielkie mecze rozegrał ŁKS z Legią? Ktoś przypomni?

np. z najnowszej historii 3:0 dla ŁKS w 1998. a kiedy widzew wygrał z legią różnicą więcej niż 1 bramki ? przypomni ktoś ?

A
Anty xerodzew
2019-08-23T14:41:50 02:00, abc:

sromotne bęcki i 4 przegrana z rzędu

Chyba lepiej przegrać 4 razy z rzędu w ekstraklasie niż 10 razy z rzędu zremisować na 3 poziomie rozgrywkowym.

a
abc

sromotne bęcki i 4 przegrana z rzędu

G
Gość

Ciekawe komu będzie kibicował Saganowaki niby taki Elkesiak wielki

O
Odyn
2019-08-23T10:52:13 02:00, Witek:

Jacy ci II-go ligowi kompleksiarze z xerodzewa są monotematyczni. Pośpiewajcie sobie prawdziwi kibice "xerodzew grać k... mać" tam emocji nie macie to podglądacie co się dzieje w ekstraklasie czerwone kinole.

2019-08-23T12:14:42 02:00, Landryn z ap gałka:

No zobaczymy jacy wy będziecie monotematyczni w niedzielę? 1 2 3 4 mało.

2019-08-23T12:52:45 02:00, Gość:

tak jak piszesz Skra Częstochowa jest w gazie i może w Niedzielę być 1,2,3,4 i więcej dla nich

Zobacz tabelę skra raczej nie jest w gazie. A legia tak.

G
Gość
2019-08-23T10:52:13 02:00, Witek:

Jacy ci II-go ligowi kompleksiarze z xerodzewa są monotematyczni. Pośpiewajcie sobie prawdziwi kibice "xerodzew grać k... mać" tam emocji nie macie to podglądacie co się dzieje w ekstraklasie czerwone kinole.

2019-08-23T12:14:42 02:00, Landryn z ap gałka:

No zobaczymy jacy wy będziecie monotematyczni w niedzielę? 1 2 3 4 mało.

tak jak piszesz Skra Częstochowa jest w gazie i może w Niedzielę być 1,2,3,4 i więcej dla nich

G
Gość
2019-08-23T12:46:07 02:00, kronikarz:

Jeden z futbolowych klasyków?

A jakie to wielkie mecze rozegrał ŁKS z Legią? Ktoś przypomni?

myślę że więcej niż fidzew bo do 74 r przez ponad 50 lat nie grali w dawnej 1 lidze hahahahaa

k
kronikarz

Jeden z futbolowych klasyków?

A jakie to wielkie mecze rozegrał ŁKS z Legią? Ktoś przypomni?

F
Fijoł

Do wszystkich napinaczy buczyny : nie podniecajcie się za bardzo. ŁKS ma trudnych przeciwników w pierwszych kolejkach, potem będzie łatwiej. Środek tabeli spokojnie do uzyskania na koniec.

G
Gość

Po kiego grzyba wdajecie się w polemikę z trzecioligowymi kompleksiarzami ze wsi ? Dyskutujcie merytorycznie na temat ekstraklasowego meczu z Legią.

L
Landryn z ap gałka
2019-08-23T10:52:13 02:00, Witek:

Jacy ci II-go ligowi kompleksiarze z xerodzewa są monotematyczni. Pośpiewajcie sobie prawdziwi kibice "xerodzew grać k... mać" tam emocji nie macie to podglądacie co się dzieje w ekstraklasie czerwone kinole.

No zobaczymy jacy wy będziecie monotematyczni w niedzielę? 1 2 3 4 mało.

G
Gość
2019-08-23T11:08:42 02:00, Mich:

Legia zagrała wczoraj na prawdę dobrze. Z taką grą będziemy mieli ciężko. Niemniej jednak wierzę, że ŁKS jest w stanie wygrać ten mecz. Do boju ŁKS!

inaczej się gra wieczorem przy jupiterach pełnym stadionie u siebie a inaczej w dzień na wyjeździe mając w myśli rewanżowy mecz z Rangersami i wyjazd do Szkocji

M
Mich

Legia zagrała wczoraj na prawdę dobrze. Z taką grą będziemy mieli ciężko. Niemniej jednak wierzę, że ŁKS jest w stanie wygrać ten mecz. Do boju ŁKS!

G
Gość
2019-08-23T09:18:34 02:00, Gość:

a kogo się tam niby bać ??????? amatorzy pokazali że niema czego tak samo słabo Finowie w pucharach

2019-08-23T09:34:50 02:00, Ciepły Gucio z galery:

No nie do koñca. Wczoraj już legia na tle w miarę mocnego przeciwnika wygląda ła nieźle. Bez szału ale potrafiła sie odgryźć. Jak nie zlekceważą ap. Ciężko wam bedzie.

2019-08-23T09:39:25 02:00, Gość:

hahaha Legię to znam dobrze.na bank kleją mecz z ŁKS żeby na rewanż się szykować tak było prawie zawsze

ale jesteś fajny po tej wypowiedzi pajacu!

W
Witek

Jacy ci II-go ligowi kompleksiarze z xerodzewa są monotematyczni. Pośpiewajcie sobie prawdziwi kibice "xerodzew grać k... mać" tam emocji nie macie to podglądacie co się dzieje w ekstraklasie czerwone kinole.

Dodaj ogłoszenie