BARCELONA VS OLYMPIAKOS TRANSMISJA NA ŻYWO. BARCELONA OLYMPIAKOS STREAM ONLINE. BARCA VS OLYMPIAKOS

ww
BARCELONA VS OLYMPIAKOS GDZIE TRANSMISJA ONLINE ZA DARMO? GDZIE TRANSMISJA BARCELONA OLYMPIAKOS? BARCELONA OLYMPIAKOS NA ŻYWO. ZAPRASZAMY NA RELACJĘ NA ŻYWO Z MECZU LIGI MISTRZÓW BARCELONA VS OLYMPIAKOS 18.10. Dzisiaj wielka Barcelona zagra przed swoją publicznością na CAMP NOU z greckim Olympiacosem. BARCELONA OLYMPIAKOS STREAM ONLINE GDZIE? BARCELONA OLYMPIAKOS NA ŻYWO

BARCELONA - OLYMPIAKOS 3:1

90' GOL honorowy dla gości. Nikolaou do bramki!
89' Rzut dla Olympiakosu.
84' Ładna indywidualna akcja Messiego ,zakończył rajd strzałem dosłownie centymetr nad poprzeczką.
76' Tempo meczu spadło, Barca oszczędza siły ale kontroluje przebieg gry.
73'Barcelona mimo osłabienia kontroluje grę.
67' Zmiana: Iniestę zastępuje Rakitić
64' GOOOOOOOOOOOL 3:0! Digne otrzymał podanie od Messiego i lewą nogą uderzył przy dalszym słupku!
61' GOL GOL GOL LEOOOOO MESSSSIIIIIIIII!!!!! Uderza w samo okienko i mamy druga bramkę dla Barcelony!

60' Messi bezpośrednio uderza... z rzutu rożnego ale piłka odbija się o słupek.
56' Iniesta traci piłkę będąc ostatnim ale naprawia w ostatnim momencie swój błąd.
52' Teraz ładna akcja gości ale jeden z zawodników greckiego zespołu pogubił się przy dryblingu.
48' Busquets Uderza ale w obrońcę gości.
46' II połowa rozpoczęta.

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
Barcelona - Olympiakos 1:0

42' Czerwona kartka dla Pique! Strzela bramkę ręką i otrzymuje drugą żółtą.
38' Olympiakos nie wie jak zbliżyć się do pola karnego Barcy. Barcelona całkowicie kontroluje grę.
34' Suarez sam na sam i przegrywa pojedynek.
BARCELONA - OLYMPIAKOS 1:0
30' Messi ładnie wrzuca na głowę do Busquetsa ale ten uderza niecelnie.
27' Barcelona klepie teraz, Olympiakos nie może odebrać piłki.
24' Teraz Suarez uderza ale zbyt lekko. Barcelona ma ogromną przewagę ale to chyba nie dziwi nikogo.
18' GOOOOL dla Barcy! Nikolaou pakuje piłkę do własnej bramki.
17' Paulinho uderza nad poprzeczką.
12' Rzut rożny dla gości, wrzutka ale Katalończycy wybijają. Wcześniej Pique dostał żółtą kartkę.
7' Suarez z bliska nie potrafi strzelić celnie i wciąż 0:0.
5' Były piłkarz Legii Warszawa Odjidja-Ofoe walczy o piłkę.
3' Messi huknął ale w mur.
2' Faul na Roberto! Mamy pierwszy rzut wolny.
1' Rozpoczęło się. BARCELONA - OLYMPIAKOS NA ŻYWO!

Piłkarze już na murawie.
SKŁAD BARCELONY:

SKŁAD OLYMPIAKOS:

LIGA MISTRZÓW BARCELONA - OLYMPIAKOS GDZIE TRANSMISJA?

Transmisję z meczu Ligi mistrzów 2017 pomiędzy Barcelona - Olympiakos pokaże NA ŻYWO telewizja CANAL PLUS SPORT 2 o godz. 20.25

Zapraszamy na relację na żywo z meczu BARCELONA vs OLYMPIAKOS. Początek o 20.45

BARCELONA vs OLYMPIACOS RELACJA LIVE

Messi i spółka dzisiaj mogą dziś powiększyć swoją zdobycz i przewagę punktową nad resztą stawki. Poniżej tabela:

1. BarcelonaM. 3PKT. 44-0
2. Sporting333-3
3. Juventus332-3
4. Olympiacos302-5

Co działo się wczoraj?
W hitowym meczu Ligi Mistrzów Manchester City - Napoli zwycięstwo lidera ligi angielskiej Od pierwszej minuty w składzie Napoli pojawił się polski pomocnik Piotr Zieliński, który po przerwie pokazał kilka niezłych zagrań.

FC BARCELONA VS OLYMPIAKOS 18.10 RELACJA NA ŻYWO

Piłkarze Manchesteru City wyszli z szatni na mecz Ligi Mistrzów z Napoli w rytm muzyki grupy Oasis i od razu ruszyli do ataku. Na gola nie trzeba było długo czekać. Nie zdołał zatrzymać akcji lewą stroną Zieliński, który pojawił się w pierwszym składzie włoskiego teamu, a potem po serii błędów obrony na listę strzelców wpisał się Sterling. Akcja drugą stroną boiska przyniosła drugiego gola dla MC, po fatalnych interwencjach obrońców gości i świetnej asyście De Bruyne.

BARCELONA OLYMPIAKOS NA ŻYWO TRANSMISJA

Zieliński grał... fatalnie, jak cały jego zespół. O mały włos po jego juniorskim błędzie i stracie piłki Napoli mogło stracić trzeciego gola. Włoski zespół nie potrafił wymienić trzech, czterech dokładnych podań. Na dodatek oddawali pole rywalom bez walki. Efekt - De Bruyne trafił w poprzeczkę, a gospodarze nie wykorzystali jeszcze kilku świetnych okazji. To się zemściło. Po faulu Walkera, arbiter podyktował jedenastkę. Ederson obronił jednak uderzenie Mertensa!

W miarę upływu czasu spotkanie się wyrównało, a nawet Napoli stać było na przeprowadzenie kilku groźnych akcji, co doprowadziło do drugiej jedenastki. Wykorzystał ją Diawara. Napoli miało szanse na wyrównanie. Otrząsnął się z dominacji rywali Zieliński, który przeprowadził kilka ciekawych akcji. Znów pokazał... potencjał i spore możliwości, choć popełniał błędy.

Manchester City - Napoli 2:1 (2:0)

1:0 - Sterling (9), 2:0 - Jesus (13),

2:1 - Diawara (73, karny)

Manchester: Ederson - Delph, Otamendi, Stones, Walker - D. Silva (76, Gündogan) , Fernandinho, De Bruyne - Sane, Jesus (86, Danilo), Sterling (69. B. Silva)

Napoli: Reina - Ghoulam, Koulibaly, Albiol, Hysaj (70, Maggio) - Hamsik (76, Ounas), Diawara, Zieliński - Insinge (56, Allan), Mertens, Callejon