Bajkowe święta w Sukcesji

Materiał informacyjny
Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja zaprasza na „Bajkowe święta”, która potrwają do 23 grudnia. Kolorowe iluminacje i dekoracje na każdym kroku przypominają tu o zbliżającej się Gwiazdce. Na odwiedzających – i dzieci, i dorosłych – czeka mnóstwo atrakcji, które umilą przedświąteczne zakupy.

Przedstawienia dla dzieci

W każdą sobotę i niedzielę o godz. 15:30 na świątecznej scenie Sukcesji (poziom -1) odbywają się przedstawienia dla dzieci, związane tematyczne z nadchodzącym Bożym Narodzeniem. W najbliższą sobotę, 14 grudnia będzie to spektakl „Przygody Wodorka Reniferka” w wykonaniu teatru Pomarańczowy Cylinder, w niedzielę, 15 grudnia natomiast – „Bałwanek Tiko i kolorowa Fruncja” teatru Katarynka. Z kolei w następną sobotę, 21 grudnia mali widzowie obejrzą bajkę „Pierwsza Gwiazdka”, a w niedzielę, 22 grudnia – „Polarną przygodę”.

Pieczenie świątecznych pierniczków

„Bajkowe święta” w Sukcesji to także wiele innych atrakcji dla najmłodszych. I tak na poziomie -1 czynna jest strefa pieczenia pierników. Codziennie w godz. 10:00-21:00 milusińscy mogą tu nauczyć się robienia i dekorowania świątecznych wypieków. Na miejscu jest wszystko, co potrzebne do wykonania ciasteczek: ciasto, foremki i posypki, a z pomocą przychodzą sympatyczne hostessy. Oczywiście stworzone własnoręcznie przysmaki można zjeść na miejscu lub zabrać do domu.

Spotkania ze świętym Mikołajem

We wszystkie przedświąteczne weekendy od godz. 12:00 do 18:00. na najmłodszych czeka święty Mikołaj, który obdaruje każde dziecko słodkim upominkiem. Z sympatycznym przybyszem z dalekiej Laponii można się spotkać na poziomie -1 (w pobliżu sceny), porozmawiać z nim, usiąść na kolanach czy też zrobić sobie z nim selfie.

Kryte lodowisko

Ogromną popularnością cieszy się już otwarte właśnie kryte lodowisko (poziom -1). Nie trzeba przynosić własnego sprzętu, na miejscu jest bowiem wypożyczalnia łyżew z szatnią. Lodowisko jest czynne codziennie w godz. 10:00-21:00, a poszaleć na nim będzie można aż do końca stycznia. Nie obowiązują bilety wstępu – wystarczy zrobić dowolne zakupy w Sukcesji i okazać w szatni paragon. Dodatkowo, animator – Elf pomaga dzieciom stawiać pierwsze kroki na łyżwach i urozmaica czas zabawami (w weekendy od 11:00 do 19:00, a w dni powszednie w godz. 17:00-19:00).

Śnieżna kula

Dużą gratką dla dzieci i dorosłych jest ogromna śnieżna kula, do której każdy może wejść i zrobić sobie pamiątkową fotkę w pięknej, świątecznej scenografii. Kula ma wysokość aż 5 metrów, nie brakuje więc miejsca na fantastyczne zdjęcia w gronie rodziny czy przyjaciół. Jest dostępna codziennie na poziomie -1 w godzinach otwarcia Sukcesji, czyli od 10:00 do 21:00.

Bezpłatny parking

Przedświątecznym bonusem dla odwiedzających jest bezpłatny parking. Całkowicie darmo można zostawić dwoje pojazdy pod dachem w dniach 13-15.12 oraz 20-22.12 (piątek – sobota).

Udział we wszystkich przedświątecznych atrakcjach w Sukcesji jest bezpłatny. Bliższe informacje są dostępne na stronie internetowej www.sukcesja.eu.

Materiał oryginalny: Bajkowe święta w Sukcesji - Dziennik Łódzki

Dodaj ogłoszenie