reklama

Bajkowe soboty w Sukcesji

Materiał informacyjny Zaktualizowano 
Niezwykły wilk, szalony drwal i przybysze z tajemniczej planety – to tylko niektórzy bohaterowie fascynujących przedstawień dla najmłodszych, na które zaprasza w listopadowe soboty Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja. Będzie wesoło, kolorowo i niesamowicie. Wszystkie spektakle zaczynają się o godz. 15:30 na bajkowej scenie Sukcesji (poziom -1). Wstęp jest bezpłatny.

W najbliższą sobotę, 9 listopada dzieci obejrzą „Przygody wilka i zająca”. To spektakl z elementami edukacyjnymi, angażującą akcją i pomysłową scenografią, gwarantujący świetną zabawę nie tylko maluchom. Oprócz głównych bohaterów, wszystkim na pewno spodoba się postać impresaria, który dowiedział się, że w pobliskim lesie mieszka tańczący i śpiewający wilk. Postanowił zaangażować go do swojego zespołu i wyruszyć w trasę koncertową. Tymczasem w lesie zaczynają dziać się bardzo dziwne rzeczy…

Przedstawienie „Przybysze z planety Zangular” jest widowiskiem słowno-muzycznym dla młodych widzów, zrealizowanym z rozmachem i wspaniałymi efektami wizualnymi. Bohaterami tej historii są kosmici, lądujący na Ziemi w poszukiwaniu pewnego tajemniczego elementu, od którego zależą dalsze losy planety. Czy ich misja powiedzie się? O tym będzie można przekonać się w kolejną sobotę, 16 listopada.

Spektakl „Przygoda na skraju polany”, 23 listopada, będzie okazją do poznania dalszych przygód wilka i zająca. Sympatyczni bohaterowie tym razem wyruszą na zagraniczne tournée. Na parkingu przed granicą zgubią jednak drogę. Zaczną się prawdziwe kłopoty i mnóstwo niespodziewanych perypetii. Pełne zaskakujących wydarzeń i humoru przedstawienie bawi, a zarazem uczy najmłodszych odpowiednich zachowań w różnych sytuacjach.

9 XI, godz. 15:30 – „Przygody wilka i zająca”;
16 XI, godz. 15:30 – „Przybysze z planety Zangular”;
23 XI, godz. 15:30 – „Przygoda na skraju polany”.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Dodaj ogłoszenie