Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

AZS AWF Warszawa - Budowlani Łódź 10:87. Rugbiści zdobyli stolicę!

Rugbiści Budowlanych mają powody do zadowolenia.
Rugbiści Budowlanych mają powody do zadowolenia. Paweł Łacheta
Łódzcy rugbiści Blachy Pruszyński Budowlani nie mieli żadnych problemów z odniesieniem kolejnego zwycięstwa. W Warszawie aż 87:10 pokonali AZS AWF.

Zwycięstwa w stolicy można było być pewnym. Budowlani to liderzy tabeli i jedyna drużyna, która w tym sezonie wygrała wszystkie mecze. Za to zespół ze stolicy to outsider rozgrywek. Na boisku różnica dzieląca oba zespoły była bardzo widoczna. Już do przerwy łodzianie prowadzili 47:10, a w drugiej połowie zdobyli kolejne 40 punktów!
Punkty dla łodzian zdobywali m.in. Teimuraz Sokhadze, Grzegorz Dułka, Tomasz Kozakiewicz, Piotr Gomulak, Mindia Abashidze, Tomasz Grodecki, Michał Mirosz, Merab Gabunia, Łukasz Czarniak i Mateusz Matyjak.
Łodzianie są już pewni pierwszego miejsca do końca rundy zasadniczej. Za dwa tygodnie zagrają w Gdańsku z Lechią.