Aż piętnaście goli ełkaesiaków

(bart)
Przemysław Kita strzelił aż sześc bramek
Przemysław Kita strzelił aż sześc bramek paweł łacheta
Piłkarze ŁKS przygotowuja się do derbów Łodzi z Widzewem (poniedziałek, godz. 13.45). W grze wewnętrznej (rywalizowano z x 40 minut) seniorzy z al. Unii rozgromili juniorów starszych 15:1.

Młodzi ełkaesiacy są na czele juniorskiej grupy wojewódzkiej, jednak nie byli w stanie sprostać seniorom. Zwraca uwagę aż sześć goli zdobytych przez Przemysława Kitę. Dla zespołu prowadzonego przez trenera Andrzeja Pyrdoła trafiali również: Agwan Papikyan 2, Damian Seweryn, Marcin Smoliński, Marek Gancarczyk, Mateusz Stąporski, Grzegorz Bonin, Rafał Kujawa oraz Marek Saganowski. Honorowa bramke dla juniorów strzelił Staniszewski.
ŁKS seniorzy: I połowa: Velimirović - Gieraga, Klepczarek, Bykowski, Salski - Seweryn, Laizans, Smoliński, Marek Gancarczyk - Bonin, Stąporski. II połowa: Olszewski - Sasin, Jurkowski, Łabędzki, Gercaliu - Łobodziński, Kujawa, Golański, Papikyan - Saganowski, Kita.