Awaria w Sukcesji! Klienci trzymają się za nosy!

Małgorzata Trzuskowska
Część korytarza,  dwie  kawiarnie i dwa inne punkty na poziomie 1 -  zostały  wygrodzone taśmą.
Część korytarza, dwie kawiarnie i dwa inne punkty na poziomie 1 - zostały wygrodzone taśmą. mt
Do awarii kanalizacji doszło wczoraj na terenie centrum handlowo-rozrywkowego Sukcesja. Uszkodzenie nastąpiło w toalecie na najniższym poziome, w południowej części obiektu.

W Sukcesji doszło do awarii kanalizacji * Wyłączono z użytkowania część korytarza na najniższym poziomie oraz dwie kawiarnie i dwa inne punkty.

- Chyba coś jest nie tak z toaletami, ponieważ zapach jest, delikatnie mówiąc, mało przyjemny - mówił jeden z klientów, którego spotkaliśmy w centrum handlowym.

Z tego powodu po południu nieczynne były dwie tutejsze kawiarnie, sklep z herbatą i punkt obsługi klienta operatora telewizji kablowej. Klienci musieli zawracać i „naokoło” chodzić do wybranych sklepów, bo korytarz wydzielono tu taśmą, a zakazu przejścia strzegli dodatkowo pracownicy ochrony.

W tym czasie w rejonie cukierni uwijano się z mopami. W południowej części Sukcesji zaś, także na wyższym poziomie, dało się wyczuć niezbyt przyjemny zapach...

- W Centrum Handlowo - Rozrywkowym Sukcesja nastąpiła awaria systemu wodociągowego. Jej źródło zostało natychmiast zdiagnozowane i rozpoczęto usuwanie skutków rozszczelnienia instalacji - usłyszeliśmy w Biurze Prasowym CH-R Sukcesja. - Nadzór techniczny, po przeprowadzeniu szczegółowej inspekcji obiektu, podjął decyzję o czasowym wyłączeniu dwóch lokali - Grycan i Sowa. O dalszych krokach będziemy informować na bieżąco.

Była to kolejna awaria kanalizacyjna w centrum przy al. Politechniki. 8 stycznia tego roku z powodu zapchanych rur Sukcesję, normalnie funkcjonująca od godz. 10, otwarto dopiero o godz. 15. Pracownicy firmy specjalizującej się w ciśnieniowym czyszczeniu rur mówili nam wtedy, że z kanalizacji usunęli m.in. szkło, a także plastikowe butelki!

W Sukcesji zapchała się kanalizacja. Obiekt zamknięty [zdjęcia]

[ZOBACZ TEŻ FILM Czy Ewa Kasprzyk zagra Magdę Gessler? Ewa Kasprzyk o zagraniu Magdy Gessler: Temperament mamy podobny (autorDzień Dobry TVN/x-news)

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ TEŻ FILM Czy Ewa Kasprzyk zagra Magdę Gessler? Ewa Kasprzyk o zagraniu Magdy Gessler: Temperament mamy podobny (autorDzień Dobry TVN/x-news)