Awansowały do ćwierćfinałów mistrzostw Polski. Drużyna UKS Volley 34 mistrzem województwa

Młodziczki UKS Volley 34 Łódź zostały mistrzyniami województwa (rywalizowało 6 najlepszych zespołów).

W tym gronie były: Lider Konstantynów Ł., ŁKS Łódź, Dargfil Tomaszów M., UMKS Tuszyn, Czwórka Aleksandrów oraz UKS Volley 34 Łódź.

W finałowym spotkaniu Volley 34 Łódź pokonał Lider Konstantynów Łódzki 2:1.

Za najlepszą zawodniczkę finału uznana została kapitan i rozgrywająca Julia Balicka.

Volley 34: Julia Balicka (kapitan), Zofia Skowrońska, Zofia Sobanty, Julia Małecka, Natasza Szeliga, Natalia Berlińska, Michalina Grabarczyk, Julia Wiśniewska, Nikola Ratajczyk, Aleksandra Balicka, Paulina Jasińska, Hanna Pawlikowska. Trenerami zespołu są Sylwia Jasińska i Marcin Sapiński.

Volley 34 Łódź będzie teraz rywalizował w ćwierćfinałach MMP.

Także kadetki tego klubu zapewniły sobie udział w MMP w tej kategorii wiekowej. Ćwierćfinały już w najbliższy weekend.

Skład zespołu: Natalia Hankiewicz, Gabriela Wiśnik (kapitan), Oliwia Ciechulska (wybrana MVP zespołu całego sezonu), Zofia Skowrońska, Iga Glińska, Zofia Sobanty, Alicja Czernek, Julia Małecka, Natalia Królak, Emilia Stachura, Michalina Grabarczyk, Julia Balicka, Natasza Szeliga.
Trenerami zespołu są: Sylwia Jasińska i Marcin Sapiński.

Najmłodsze zawodniczki, a zarazem uczennice SP 34 w Łodzi przy ul. Ćwiklińskiej 9 po zdobyciu mistrzostwa Łodzi Szkół Podstawowych w minisiatkówce, zajęły 3 miejsce w finale wojewódzkim tych rozgrywek, odbierając brązowe medale. W meczu o 3 miejsce pokonały SP 4 z Aleksandrowa Łódzkiego. Zwyciężyła w finale SP z Łasku, która jako Mistrz Województwa pojedzie na MP szkół.
Skład zespołu: Ola Balicka (kapitan), Hania Pawlikowska, Maja Buczek, Patrycja Piestrzeniewicz, Roksi Hankiewicz, Hania Derczyńska, Marcelina Pietrzak, Maja Bernat. Trenerem zespołu jest p. Marcin Sapiński. Dyrektorem szkoły p. Agnieszka Błażejczyk.