Awans KKS Koluszki. Mecz oglądało 1000 osób! [ZDJĘCIA]

Piłkarze KKS Koluszki zremisowali z LKS Różyca 1:1 i wywalczyli awans do klasy okrągowej

iesamowite! Spotkanie obserwowało około tysiąca kibiców. Drużyna Koluszek, która miała jeden punkt przewagi przed ostatnią kolejką, utrzymała ja i cieszyła się ze sportowego sukcesu.
Mecz był zacięty i wyrównany. KKS objął prowadzenie po strzale Piotra Grobelnego. LKS wyrównał po celnym uderzeniu z rzutu karnego Alana Nowaka. Wynik uzyskany do przerwy utrzymał się do końca spotkania. KKS imponował spokojną, skuteczną grą w defensywie. Coraz bardziej zdenerwowani gospodarze nie mogli stworzyć akcji, która mogałby przynieść zwycięskiego gola.
Zawody prowadził I-ligowy arbiter Paweł Malec, który w pierwszej połowie nie odgwizdał rzutu karnego dla Różycy, choć kibice drużyny widzieli zagranie ręką gracza KKS.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani