Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Autostrada A1. Tragiczny wypadek na autostradzie A1 - zginął kierowca

EM
Policja wyjaśnia okoliczności wypadku autostradzie nr 1 w rejonie MOP Strzelce, w którym zginął kierowca toyoty corolla. Auto jechało w kierunku Torunia. Podczas intensywnych opadów deszczu kierowca stracił jednak panowanie nad pojazdem, zjechał na pas zieleni rozgradzający jezdnie i uderzył w barierkę ochronną.

POKEMON GO nowa hitowa gra
W tył toyoty uderzyło jadące za nią bmw, za kierownicą którego siedział 37-letni mieszkaniec Warszawy. Chwilę później, kierujący renault clio 40-letni mieszkaniec powiatu włocławskiego, widząc wypadek próbował zahamować. Stracił jednak panowanie nad autem. Zjechał na pobocze i uderzył w barierki ochronne. Doznał wstrząśnienia mózgu, natomiast pasażer bmw urazu ręki.

Wideo

Komentarze 25

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

z
zupelnie sie pogubilem

surowa kara finansowa za utrudnianie ruchu i powodowanie niebezpieczenstwa dla innych uzytkownikow ruchu

k
kierowca

bo nie mam takiej potrzeby. Sporo osób nie potrafi pojąć, że to jest prędkość maksymalna, a nie minimalna i urządzają sobie wyścig spychając wszystkich po drodze, którzy jadą wolniej, tylko że bardzo często przed takich mistrzów kierownicy setki innych stoją w korkach, bo mistrz nie opanował samochodu.

k
kierowca

temu kierowcy. To, że jest to autostrada nie oznacza, że w każdych warunkach można jechać z maksymalną prędkością. Za kierownicą trzeba myśleć i tyle.

t
tak

A takich talentów siedzących na zderzakach na lewym pasie na naszych autostradach niestety jest cała masa. Naprawdę zbawi ich te kilka sekund w czasie kilkugodzinnej jazdy!

t
talkhard

Taczke se kupcie. Głupota ludzka przyczyna nieszczęść!

W
WALDI LODZ

ja nikomu nie bronie jechać 200 km ale wtedy zachowaj rozum , odległość , i stan techniczny samochodu.Krew mnie zalewa gdy widzę auta nadające się na szrot i które pędzą po 150 ,a za kierownicą siedzi dupojad i myśli że jest królem drogi , druga sprawa to te wszystkie słoiki i ich mocodawcy to jest zagrożenie ,debile dostali samochód , a od furmanki nauczeni to nie wiedzą co to jest prędkość!

w
waldi

ja nikomu nie bronie jechać 200 km ale wtedy zachowaj rozum , odległość , i stan techniczny samochodu.Krew mnie zalewa gdy widzę auta nadające się na szrot i które pędzą po 150 ,a za kierownicą siedzi dupojad i myśli że jest królem drogi , druga sprawa to te wszystkie słoiki i ich mocodawcy to jest zagrożenie ,debile dostali samochód , a od furmanki nauczeni to nie wiedzą co to jest prędkość!

d
d2

Ale popieram to co pisałeś. Ogólnie jazda na zderzakach to głupota ever. Chyba, że na torze. Za coś takiego powinno być odbierane prawko na 10 lat. Za jazdę na zderzaku za kimś z taką prędkością.

f
ffd

Jak jest 30 to też jedziesz równo 30? Nikt nie każe tobie zapi... 180 Podali 140 w przepisach u innych jest inaczej. Trzeba zachować rozsądek i prędkość dopasować do wielu czynników z zachowaniem odstępu. Kto na autostradzie z was nie jechał szybciej niż 140 no dawać... :) Właśnie. Chodzi o to, że jak ktoś na mokrej nawierzchni lub w deszczu jedzie z taką prędkością to co zrobić. Nie myślał? Ja na autostradzie w złej pogodzie i jechał bym 80. Mimo, że autko mam dobre. Ludzie wyłączają myślenie czasem.

d
dfdfdff

Najlepiej na furmanki się przesiąść... wtedy nie będzie wypadków... :P Jak w deszczu lub po deszczu jechał szybko to co powiedzieć. Prędkości nie dostosował do warunków.

.

To, że nie przejawiasz szacunku dla ludzkiego życia czyni cię kanalią, ale nawet kanalia powinna umieć liczyć pieniądze.
A każdy wypadek śmiertelny to koszty ponoszone przez podatników.
Jakie? Średnio PONAD MILION ZŁOTYCH.
Na te koszty składają się koszty akcji ratowniczej, naprawy uszkodzeń, ale też leczenia rannych, sekcji zwłok, dochodzenia policji, śledztwa prokuratorskiego, itd.

o
ortografia

Gdybanie nt. przyczyn.
Aha, "aspekt wyposażenie" to taka sama bzdura jak "chandra kapusty"

F
Flash

Umiejętności to także trzeźwa ocena warunków na drodze i dostosowanie do nich prędkości.

u
ulewę grunt to

dobry bierznik na oponach ale tego apektu wyposarzenia zabrakło kierowcy.........

A
A

Kto szybko jeździ tego wolno noszą

Dodaj ogłoszenie