Austrian Championscup. Drugie miejsce Huberta Jarockiego w Austrii

hof
Dobrze w turnieju Karate Championscup w mieście Hard (Austria) spisali się karatecy Olimpu Łódź.

Hubert Jarocki w finałowej walce w kategorii kadet (14-15 lat, 70 kg) przegrał 1:2 z Niemcem i zajął ostatecznie drugie miejsce.

Krzysztof Szewczyk (kategoria junior 16-17 lat, 68 kg) stoczył aż sześć walk i ostatecznie zdobył piąte miejsce.

Z kolei Jarosław Kozioł (kategoria junior, 76 kg) przegrał pierwszą walkę z zawodnikiem z Luksemburga i nie dostał się do repasażu.

Był to ostatni sprawdzian dyspozycji Huberta i Krzyśka przed mistrzostwami Europy juniorów i kadetów, które na początku lutego odbędą się w Danii.

W zawodach brało udział 630 zawodników z 21 państw, którzy rywalizowali tylko w tych kategoriach wagowych i wiekowych, które odbędą się w mistrzostwach Europy U-21 w Allborgu.