Austria vs Polska wynik meczu. Zobacz bramkę Krzysztofa Piątak WIDEO [WYNIK MECZU, TRANSMISJA, STREAM, ONLINE] 21.03.19

(ww)Zaktualizowano
Austria Polska WYNIK MECZU. Polska reprezentacji wygrywa 1:0 po strzale głową Krzysztofa Piątka.

AUSTRIA POLSKA MECZ NA ŻYWO

odśwież (wciśnij F5)

AUSTRIA0
POLSKA1

KONIEC MECZU!!! Polska wygrywa po golu niezawodnego Krzysztofa Piątka!

93' Rzut rożny dla gospodarzy.
91' 3 minuty doliczone. Pazdan wchodzi za Grosickiego.
89' Polacy teraz wracają z dalekiej podróży, mało brakowało a stracilibyśmy gola. Piłka dosłownie musnęła słupek bramki Polaków.
82' Austriacy teraz próbują odwrócić losy meczu.
74' Lewy podaje do Piątk a ten nie wykorzystuje 100 procentowej sytuacji.
70' GOOOOOOOOOOOOOOOOOL KRZYYYYYYSZTOOFFFF PIĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄTEK!!!!!!! Polak wpakował głową piłkę do siatki!

67' Strzał z rzutu wolnego ale obok bramki Szczęsnego.
65' Kolejne ładne podanie Piątka ale Grosicki nie trafia w piłkę.
61' Piątek znakomicie zagrywa ale strzał Polaka zablokowany.
59' Zmiana! Krzysztof Piątek za Zielińskiego!
55' Bereszyński otrzymuje żółtą kartkę.
49' Rzuty rożne dla Austrii ale ratujemy się wybiciami.
46' Zmiana w reprezentacji Polski. Przemysław Frankowski za Milika. A gdzie Krzysztof Piątek?

Koniec pierwszej bardzo słabej połowy.

39' Fragment bardo słabej gry z obu stron.
36' Kolejny rzut rożny dla Polski ale wprost w ręce bramkarza.
30' Rzut wolny dla Austrii. Wybijamy. Austria Polska wciąż 0:0.
27' Kamil Grosicki huknął z daleka i z trudem bramkarz wybija na róg.
24' Glik uderza głową ale wprost w bramkarza.
23' Polska ma rzut rożny.

19' Milik teraz marnuje dobrą sytuację, zagrywa piętą niecelnie.
14' Polska wciąż remisuje ale piłkarze z Austrii są lepsi w pierwszych minutach.
8' Wojtek Szczęsny teraz ratuje naszą reprezentację przed utratą gola.
3' Daleka piłka ale Milik nie doszedł. Od bramki gospodarze.
1' Pierwszy gwizdek! Austria Polska mecz trwa.

20:41 Mazurek Dąbrowskiego! Liczna liczba polskich kibiców.

20:38 Piłkarze już w tunelu. Pierwszy gwizdek o 20:45. Austria Polska za chwilę zaczynamy.

20:33 Już za kilka minut mecz Austria Polska. Mecz eliminacji do Mistrzostw Europy 2020.

20:30 Mecz Austria Polska zostanie rozegrany na stadionie w Wiedniu.

Godz. 19:53 - Mecz poprowadzi Howard Webb.

Austria Polska mecz na żywo

Godz. 19:50 - Wiadomo już że na sto procent nie zagra Krzysztof Piątek. Początek spotkania Austria Polska o godz. 20:30.

Znamy skład reprezentacji Polski na mecz z Austrią.
Szczesny - Kedziora, Glik, Bednarek, Bereszynski - Grosicki, Krychowiak, Klich, Zielinski - Milik, Lewandowski

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.