reklama

Atak zboczeńca na 19-latkę w centrum Łodzi. Napastnik zatrzymany!

Lila Sayed
Lila Sayed
Zaktualizowano 
We wtorek policja zatrzymała mężczyznę podejrzewanego o napaść na19-letnią łodziankę na ul. Sienkiewicza. Napastnik rozerwał jej bluzkę i dotykał. Na podstawie zapisu monitoringu miejskiego udało się funkcjonariuszom wytypować i zatrzymać zboczeńca.

To 36-letni mieszkaniec Warszawy, który przyjechał do Łodzi na weekend ze znajomymi w celu turystyczno-rozrywkowym. Mężczyzna został zatrzymany w stolicy.

Sprawca w przeszłości nie był notowany, teraz najprawdopodobniej odpowie za usiłowanie zgwałcenia za co grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Młoda kobieta zaatakowana przez zboczeńca w centrum Łodzi. P...

Przypominamy, że do napaści na 19-latkę doszło w minioną niedzielę o świcie. Kobieta szła ul. Sienkiewicza, gdy podbiegł do niej niski mężczyzna i zaciągnął do pobliskiej bramy. Tam rozerwał jej bluzkę i zaczął dotykać. Kobiecie cudem udało się wyrwać...

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 34

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

W POLSCE POWINNY BYJ BARDZO SUROWE KARY , NP JAZDA Z TEL PRZY GEDZIE PODCZAS KAZDY 10 LAT PIERDLA , GWAŁT 25 LAT, A PRÓBA Z 15 LAT , A WYKROCZENIA DROGOWE POWINNY BYĆ MANDATY OD 2000ZŁ MIN NIE ZADNE TAM 200ZŁ ITP BO TAKIM SUROWYM PRAWIE MYSLE ZE TROCHĘ BY SPADŁA PRZESTĘPCZOŚC

G
Gość
2019-06-19T14:17:32 02:00, jaja jak berety:

12 lat ze podotykał cycków przez stanik jakas kpina :D:D:D

Ja bym dołozył drugie 12 lat zeby miał nauczke frajer

j
jaja jak berety

12 lat ze podotykał cycków przez stanik jakas kpina :D:D:D

H
Hahaha

"...natomiast tęczowi są normalni..."

Hahahaha ha ha

Ale masz sprany mózg przez nyemyecką ynterię, lewacki onet i wp. Idź do lekarza.

G
Gość
2019-06-19T10:56:34 02:00, Gość:

Ci z tęczową flagą to kto to jest ? Ten facet jest zboczeńcem, natomiast tęczowi są normalni. Przecież tam jest reprezentowana cała gama zboczeń, którymi to próbuje się zatruć umysły niewinnych dzieci. Lesbian-Gay-Bisexual-Transgender czyli LGBT. Według nich nie ma dwóch gender czyli płci mężczyzna i kobieta. Tylko jest jeszcze jedna płeć ! To jest normalne, czy to jest pokarm duchowy czy jakiejś wiedzy biologicznej dla dzieci ?

Temat zastępczy i tyle...

G
Gość
2019-06-18T17:58:21 02:00, Gość:

Młode dziewczyny wracając o tej porze z imprezy popełniają błąd, po pierwsze idą same, po drugie nie zamawiając taxi, które to nie są w dzisiejszych czasach jakieś mega drogie. Dwie czy trzy dychy to są małe pieniądze jak za bezpieczny powrót pod sam dom.

2019-06-18T18:24:39 02:00, Gość:

Ty jesteś nie nie poważny o tej godzinie wracają też z pracy waszym zdaniem to najlepiej jak by kobiety siedziały 24/ h w domu to nie jest średniowiecze

2019-06-18T19:55:52 02:00, Gość:

To niech sie dają gwałcić co nie

2019-06-19T12:34:22 02:00, Gość:

Nikt nikogo nie ma prawa ruszyć! Twoim zdaniem ciągle wszystkie kobiety mają zamawiać taksówki nawet jak do sklepu idą obok domu bo jest drugi artykuł że zboczeniec jakiś zaatakował kobietę na Kopcińskiego w dzień o 10 rano jak wracała z sklepu..... też miała zadzwonić po taksówkę? A ta 29 latka może też miała blisko do domu nikt nie będzie dzwonić po taksówkę żeby dwa czy trzy skrzyżowania przejechać....

Sorry 19 latka a nie 29

G
Gość
2019-06-18T17:58:21 02:00, Gość:

Młode dziewczyny wracając o tej porze z imprezy popełniają błąd, po pierwsze idą same, po drugie nie zamawiając taxi, które to nie są w dzisiejszych czasach jakieś mega drogie. Dwie czy trzy dychy to są małe pieniądze jak za bezpieczny powrót pod sam dom.

2019-06-18T18:24:39 02:00, Gość:

Ty jesteś nie nie poważny o tej godzinie wracają też z pracy waszym zdaniem to najlepiej jak by kobiety siedziały 24/ h w domu to nie jest średniowiecze

2019-06-18T19:55:52 02:00, Gość:

To niech sie dają gwałcić co nie

Nikt nikogo nie ma prawa ruszyć! Twoim zdaniem ciągle wszystkie kobiety mają zamawiać taksówki nawet jak do sklepu idą obok domu bo jest drugi artykuł że zboczeniec jakiś zaatakował kobietę na Kopcińskiego w dzień o 10 rano jak wracała z sklepu..... też miała zadzwonić po taksówkę? A ta 29 latka może też miała blisko do domu nikt nie będzie dzwonić po taksówkę żeby dwa czy trzy skrzyżowania przejechać....

s
stolyca się bawi

dobrze że go złapali ale pewnie jakby chciał to by ja zgwałcił bo co ona mu mogła zrobić, także żadnego cudu tu nie było

k
konrad
2019-06-18T17:48:55 02:00, Brawo policja:

Jeśli chodzi o cel rozrywkowy to osiągnął go .na pewno sluZby dostarcza mu wrazen. A tak aprop bardzo aniołek był roznegliżowanymi w krótkich opiętych dzinsinkach na pulchnym tyłeczku ?

Można się bawić ?

G
Gość

Ci z tęczową flagą to kto to jest ? Ten facet jest zboczeńcem, natomiast tęczowi są normalni. Przecież tam jest reprezentowana cała gama zboczeń, którymi to próbuje się zatruć umysły niewinnych dzieci. Lesbian-Gay-Bisexual-Transgender czyli LGBT. Według nich nie ma dwóch gender czyli płci mężczyzna i kobieta. Tylko jest jeszcze jedna płeć ! To jest normalne, czy to jest pokarm duchowy czy jakiejś wiedzy biologicznej dla dzieci ?

P
Poszukiwany
2019-06-18T23:52:52 02:00, Gość:

Ku.. wa czytam te wasze wypociny... Ale jprd.... Każdy tel ma teraz opcje by pisać poprawnie. Jak ortografia tego wymaga. Kaleczycie!!!

Ja mam kradxiony telefon więc piszę z błedami.

G
Gość

Ku.. wa czytam te wasze wypociny... Ale jprd.... Każdy tel ma teraz opcje by pisać poprawnie. Jak ortografia tego wymaga. Kaleczycie!!!

G
Gość
2019-06-18T17:58:21 02:00, Gość:

Młode dziewczyny wracając o tej porze z imprezy popełniają błąd, po pierwsze idą same, po drugie nie zamawiając taxi, które to nie są w dzisiejszych czasach jakieś mega drogie. Dwie czy trzy dychy to są małe pieniądze jak za bezpieczny powrót pod sam dom.

2019-06-18T18:24:39 02:00, Gość:

Ty jesteś nie nie poważny o tej godzinie wracają też z pracy waszym zdaniem to najlepiej jak by kobiety siedziały 24/ h w domu to nie jest średniowiecze

To niech sie dają gwałcić co nie

G
Gość
2019-06-18T17:58:21 02:00, Gość:

Młode dziewczyny wracając o tej porze z imprezy popełniają błąd, po pierwsze idą same, po drugie nie zamawiając taxi, które to nie są w dzisiejszych czasach jakieś mega drogie. Dwie czy trzy dychy to są małe pieniądze jak za bezpieczny powrót pod sam dom.

Ty jesteś nie nie poważny o tej godzinie wracają też z pracy waszym zdaniem to najlepiej jak by kobiety siedziały 24/ h w domu to nie jest średniowiecze

G
Gość

Ludzie są nie kumaci zaczęli na Fejsie gazety wzucac zdjęcia kolesia który parę miesięcy temu zaatakował studentkę i trzy inne kobiety on już dawno jest zatrzymany a teraz złapali tego co napadł w niedzielę!

Dodaj ogłoszenie