Aspirant Staśkowska z łaskiej policji jest podwójną złotą medalistką

AO
Policjantka z Łasku i rzecznik prasowy łaskiej policji asp. Katarzyna Staśkowska została podwójną złotą medalistką Pucharu Polski fedracji IBFF&WFF w Kulturystyce i Fitness w Siedlcach.

Była najlepsza w kategoriach Ms Figure Fitness i Ms Figure +35. Tydzień wcześniej także zdobyła złoty medal w Międzynarodowym Pucharze Polski federacji WBBF-WFF, gdzie wygrała w kategorii Woman Figure Athletic. Otrzymała także wyróżnienie za osobowość sceniczną oraz uśmiech. Z tej federacji otrzymała powołanie do Kadry Polski na mistrzostwa świata 20-21 października 2018 r. na Litwie. Policjantka z Łasku przygotowuje się też do kolejnych ważnych zawodów. Kolejnym jej krokiem będzie bowiem wraz z kadrą Polski reprezentowanie kraju podczas mistrzostw świata Mr Universe, które odbędą się 10-11 listopada tego roku w Brukseli.