ARSENAL LONDYN vs BAYERN MONACHIUM NA ŻYWO. GDZIE OBEJRZEĆ ARSENAL BAYERN. ARSENAL BAYERN LIVE

Oprac (WW), hof
arsenal bayern 7.03 wynik na żywo
arsenal bayern 7.03 wynik na żywo Arsenal Londyn Bayern Monachium stream online
ARSENAL LONDYN - BAYERN MONACHIUM ONLINE STREAM. ARSENAL BAYERN LIVE. TRANSMISJA BAYERN ARSENAL 7.03. W pierwszym spotkaniu 1/8 Ligi Mistrzów Real Madryt wygrał 3:1 z SSC Napoli. W drugim meczu Bayern Monachium pokonał 4:1 Arsenal. ARSENAL BAYERN GDZIE OBEJRZEĆ NA ŻYWO. ARSENAL BAYERN NA ŻYWO MECZ MO ZNA OBEJRZEĆ W nSport+. POCZĄTEK TRANSMISJI ARSENAL LONDYN - BAYERN MONACHIUM O 20.45.

Relacja na żywo z meczu Arsenal Londyn - Bayern Monachium

[/cs]

ARSENAL LONDYN - BAYERN MONACHIUM STREAM ONLINE

ARSENAL BAYERN WYNIK NA ŻYWO

Kibice, którzy zasiedli na stadionie Santiago Bernabeu, nie mogli narzekać na brak emocji. Obydwie drużyny stworzyły ciekawe i emocjonujące spotkanie, które prowadzone było w szybkim tempie. Dość niespodziewane prowadzenie objęli goście, ale Real już po dziesięciu minutach doprowadził do wyrównania.

ARSENAL BAYERN NA ŻYWO TRANSMISJA

Arsenal jest w bardzo trudnej sytuacji. Bukmacherzy dają mu znikome szanse na pokonanie Bawarczyków.

ARSENAL BAYERN LIVE

Za trzecim podejściem Reinę pokonał Benzema. Później gospodarze przeważali i to znacznie, lecz brakowało im precyzji i gole w tej części spotkania już nie padły. „Królewscy” potrzebowali po przerwie tylko czterech minut, by wyjść na prowadzenie. Doskonałą akcję Ronaldo płaskim strzałem wykończył Kroos. Po chwili było już 3:1 po golu Casemiro.

ARSENAL - BAYERN 7.03 MECZ WYNIK

ARSENAL LONDYN WYNIK MECZU ONLINE

75 minut w drużynie Napoli zagrał Piotr Zieliński, ale reprezentant Polski niczym nie zachwycił. Z kolei Arkadiusz Milik pojawił się na boisku w 84 minucie.

ARSENAL BAYERN JAKI WYNIK

BAYERN ARSENAL 7 marca na żywo

Real Madryt - SSC Napoli 3:1 (1:1)

0:1 - Insigne (8), 1:1 - Benzema (18), 2:1 - Kroos (49), 3:1 - Casemiro (53).

Real Madryt: Navas - Carvajal, Varane, Sergio Ramos (71, Pepe), Marcelo - Kroos, Casemiro, Modrić - Rodriguez (76, Vazquez), Benzema (81, Morata), Ronaldo.

ARSENAL BAYERN NA ŻYWO

SSC Napoli: Reina - Hysaj, Albiol, Koulibaly, Ghoulam - Zieliński (75, Allan), Diawara, Hamsik (84, Milik) - Callejon, Mertens, Insigne.

ARSENAL - BAYERN MONACHIUM NA ŻYWO

ARSENAL LONDYN - BAYERN MONACHIUM REWANŻ GDZIE OGLĄDAĆ

Równie ciekawe spotkanie odbyło się w Monachium. W tym meczu w jednej z głównych ról wystąpił Robert Lewandowski. Reprezentant Polski brylował na boisku, zdobywając jednego z goli dla Bayernu. Wydaje się, że sprawa awansu do ćwierćfinału jest już rozstrzygnięta.

ARSENAL BAYERN STREAM LIVE ONLINE W TV

Bayern Monachium - Arsenal

5:1 (1:1)

1:0 - Arjen Robben (11), 1:1 - Sanchez (31), 2:1 - Lewandowski (54), 3:1 - Thiago (56), 4:1 - Thiago (64), 5:1 - Mueller (88).

Bayern: Neuer - Lahm, Hummels, Martinez, Alaba - Alonso, Vidal - Robben (87, Rafinha), Thiago, Costa (84, Kimmich) - Lewandowski (86, Mueller).

Arsenal: Ospina - Bellerin, Mustafi, Koscielny (49, de Abreu), Gibbs - Xhaka, Coquelin (77, Giroud) - Oxlade-Chamberlain, Ozil, Iwobi (67 Walcott) - Sanchez.