Arka ŁKS na żywo. Wynik meczu Arka Gdynia ŁKS Łódź online. ŁKS remisuje w Gdyni 0:0

Dariusz Piekarczyk
Arka Gdynia ŁKS Łódź na żywo. Dziś (w sobotę) Arka podejmuje ŁKS. Relacja online. Wynik meczu Arka ŁKS na żywo. Czy łodzianie podtrzymają dobrą passę i przywiozą z Gdyni komplet punktów?

Arka Gdynia ŁKS Łódź na żywo

Wynik meczu ARKA ŁKS (0:0)

Koniec meczu
A więc tradycji stało się zadość. ŁKS nadal bez ligowej wygranej na stadionie Arki! Nadal jednak łodzianie są niepokonani w I lidze!
90+2 - strzał jednego z gdynian niecelny
90+2 - rzut rożny dla Arki
90 - cztery minuty arbiter dolicza
90 - ciekwe ile sędzia doliczy?
88 - zanosi się na pierwsze stracone w tym sezonie punkty przez ŁKS w I lidze
85 - dwie zmiany w ŁKS. Z boiska schodzą Trąbka i Pirulo. Na placu gry witamy Nawotkę oraz Tosika
70 - nadal bez goli
66 - piłka w siatce Arki po strzale Pirulo, ale zdaniem arbitra znowu był spalony i gola nie ma
63 - Arka zaczyna przeważać
60 - piłka w siatce ŁKS, ale sędzia gola nie uznał. Letniowski trafił do siatki, ale zdaniem arbitra Marcos Da Silva był na spalonym i całe szczęście
59 - zmiana w Arce, schodzi Mazek, a pojawia się Marcos Da Silva
54 - Pirulo wpada w pole karne, ale nie zdołał przejąc piłki wbitej przez Kimczaka, lepszy był bramkarz Arki, ale niezła sytuacja
52 - faul Kwietnia na Dąbrowskim. Gdynianin pracuje na drugą żółta kartkę, a w konsekwencji czerwoną
50 - za to w małe derby Łodzi (1 liga B1) Widzew pokonał ŁKS aż 4:1
47 - szybka akcja gości, ale strzał Sekulskiego na wiwat
46 - trenerzy nie zdecydowali się na zmiany
46 - startujemy! Początek drugiej połowy. Liczymy na lepszą grę drużyny Wojciecha Stawowego

Koniec pierwszej połowy! Mecz rozczarowuje, częściej przy piłce była Arka, która miał dwie niezłe okazje bramkowe, ale kapitan ŁKS Malarz kapitalnie obronił
45 - sędzia dolicza dwie minuty do regulaminowego czasu gry
43 - trzeba powiedzieć, że nie oglądamy nic wielkiego, a przecież grają czołowe drużyny I ligi, spadkowicze z PKO Ekstraklasy
41 - trzecia żółta kartka w tym meczu, tym razem dla Dancha z Arki
40 - pięć minut regulaminowego czasu gry do końca pierwszej połowy - nadal bez goli
39 - ależ groźnie pod bramką gości! Młyński główkował, malarz obronił z dużym trudem. To najlepsza w tym meczu okazja na gola
38 - Letniowski posyła piłkę nad poprzeczką
36 - rzut wolny dla Arki, jakieś 20 metrów od bramki ŁKS
34 - Kwiecień strzela silnie z dystansu, ale Malarz łapie piłkę
33 - nic z tego nie wyszło, bramkarz miejscowych pewnie łapie piłkę
32 - rzut rożny dla łodzian
31 - kwadrans do końca pierwszej połowy, wprawdzie Arka przeważa, ale nie stwarza okazji bramkowych, mecz szarpany
30 - gramy już
27 - wracając do rezerw, jeśli Boruta Zgierz wygra dzisiaj mecz wyjazdowy w Kleszczowie z Omegą, to zostanie nowym liderem IV ligi
26 - przerwa w grze, bo fani Arki dopalili race
25 - dośrodkowanie w pole karne łodzian, ale Malarz łapie piłkę
24 - faulowany Letniowski, rzut wolny dla Arki z prawej strony pola karnego
23 - ciągle 0:0 w Gdyni
21 - szybka akcja Arki i groźnie pod bramką ŁKS, ale kapitalna interwencja Sobocińskiego
20 - znowu "żółtko" - tym razem dla Dabrowskiego z ŁKS, cóż zaostrzyła się wyraźnie gra
19 - mamy pierwszą żółta kartkę, Sędzia upomina Kwietnia z Arki za brzydki faul
17 - w składzie Arki mamy wychowanka ŁKS Marciniaka
17 - szybka akcja miejscowy, Letniowski do Kasperkiewicza, ale ten nie sięgnął piłki
16 - w Gdyni tymczasem lekka przewaga Arki, czyżby ŁKS liczył na skuteczną kontrę?
16 - koniec meczu w Łodzi, ŁKS II - Zjednoczeni 1:1 (1:1). Gola dla ŁKS II strzelił Dariusz Gmosiński, a dla gości Mateusz Jaworski
14 - groźnie Arka, ale Młyński nie opanował piłki w dobrej sytuacji
12 - tymczasem czwartoligowe rezerwy ŁKS remisują na kilka minut przed końcem meczu ze Zjednocznymi Stryków 1:1
11 - zamieszanie w polu karnym ŁKS, ale skutecznie interweniuje Malarz
8 - Trąbka zza linii pola karnego, ale piłkę łapie bramkarz Arki
5 - Prulo strzela z dystansu, ale niecelnie
4 - rzut rożny dla Arki
1 - łodzianie tradycyjnie na wyjazdach w czarnych strojach, miejscowi na żółto-niebiesko-żółto
1 minuta - sędzia Damian Sylwestrzak z Wrocławia daje sygnał do rozpoczęcia meczu. Zaczynamy!
Trener łodzian Wojciech Stawowy pracował w Arce i jak mówi zawsze z przyjemnością wraca do Gdyni.

Mamy składy:
Arka: Kajzer - Młyński, Danch, Kasperkiewicz, Marciniak - Marcjanik, Drewniak, Kwiecień, Letniowski - Mazek, Jakowski.
ŁKS: Malarz - Wolski, Dąbrowski, Sobociński, Klimczak - Pirulo, Dominguez, Rozwandowicz, Trąbka - Gryszkiewicz, Sekulski.
Ławka rezerwowych łodzian: Arndt - Dankowski, Moros, Tosik, Romanowicz, Sajdak, Nawotka, Kelewchukwu, Corral.
Rezerwa Arki: Krzepisz - Soszyński - Ślesicki, Łobajko, Boniecki, Deja, Wawszczyk, Siemaszko, Wolsztyński

ŁKS idzie w tej lidze jak burza. Wygrał wszystkie mecze, choć trzeba zauważyć, że w 2-3 spotkaniach niewiele brakowało, by passa została przerwana. Arka też zaczęła rozgrywki w 1 lidze znakomicie od serii zwycięstw, ale w ostatnich dwóch meczach zainkasowała tylko 1 punkt. Jest więc mała zadyszka. ŁKS w ostatnim spotkaniu też nie błysnął i gdyby nie prezent od sędziego - karny z kapelusza - byłby spora sensacja.

Jak będzie dzisiaj? Arka ŁKS na żywo. Mecz rozpoczyna się o godzinie 12.40. Zapraszamy na relację na żywo.

ARKA ŁKS ONLINE

Przypomnijmy też, że kilka miesięcy temu, jeszcze gdy obie ekipy grały w ekstraklasie, Arka Gdynia pokonała ŁKS 3:2.

Trener gospodarzy, Ireneusz Mamrot liczy, że przy ul. Olimpijskiej znów będzie dobry mecz i ponownie lepsi okażą się gospodarze. Na trybunach stadionu kibice mogą wypełnić tylko 25 procent miejsc, co oznacza około 3200 kibiców.

Arka to niewygodny rywal dla łódzkiej drużyny. Proszę sobie wyobrazić, że w Gdyni ŁKS nie wygrał ani raz ligowego meczu o punkty. W poprzednim, ekstraklasowym sezonie, w Gdyni był remis 1:1 (0:0) i wygrana gospodarzy 3:2 (3:0). W Łodzi ŁKS przegrał 1:4 (0:2).

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0