ARKA KORONA NA ŻYWO. MECZ ARKA GDYNIA KORONA KIELCE NA ŻYWO

tj
ARKA KORONA NA ŻYWO. Mecz Arka Gdynia Korona Kielce. Relacja na żywo z meczu Arka Korona Polskapress
MECZ ARKA KORONA NA ŻYWO. TRANSMISJA MECZU ARKA KORONA. Dziś piłkarze Arki podejmują gości z Kielc. Zapowiada się bardzo ciekawy mecz ARKA KORONA na żywo - zapraszamy do relacji na żywo z meczu ARKA GDYNIA KORONA KIELCE. Zaczynamy o godzinie 17.50. Mecz Arka Korona od godziny 18. Arka w tym sezonie jeszcze nie przegrała meczu. Korona ma jednak tylko o jeden punkt mniej od swojego dzisiejszego rywala. Kto wygra? ARKA KORONA zapraszamy na relację ONLINE na żywo.

ARKA KORONA NA ŻYWO

ARKA KORONA wynik na razie 0:0

94' Koniec meczu. Remis 0:0.

92' Arka próbuje w końcówce meczu, ale niewiele z tego wynika.
89' Wszystko wskazuje na to, ze będziemy mieli podział punktów w Gdyni.
87' Żółta kartka dla Kuna za faul taktyczny uniemożliwiający wyjście z kontrą.
83' Kartka dla Piesia druga żółta, czyli w konsekwencji czerwona. Grzegorz Piesio opuszcza boisko.
79' Wciąż nie ma bramek na stadionie w Gdyni.
75' Wynik bez zmian. Korona jednak o wiele bliżej zdobycia gola.
72' TO powinien być GOL dla Korony, strzał głową z kilku metrów wprost w bramkarza
68' Arka cofnięta, Korona atakuje, pachnie bramką
64' Korona w ostatnich minutach jest lepsza, ma więcej z gry.
60'Wynik bez zmian, sporo chaosu w poczynaniach obu drużyn.
57' Korona w natarciu! Dobre okazje Kielczan i bramkarz Arki był w opałach.

56'
Jukic mógł strzelić gola, ale piłka przeleciała mu... pod nogą.
54' Nie można odmówić zaangażowania, walki, ale brakuje akcji podbramkowych
50' Sporo chaosu na murawie, akcje są nieprecyzyjne a strzały, jak już do nich dochodzi, bardzo niecelne.
48' Znów sporo walki w środku boiska.
Dobra akcja Arki, ale strzał napastnika z pozycji spalonej.
46' Gramy!
II połowa

45'
Koniec pierwszej połowy - mnóstwo walki, ale mało akcji bramkowych.
44' Wynik meczu bez zmian. Arka Korona 0:0
Doskonała sytuacja Korony, świetne podanie przez pół boiska, wejście w pole karne i bomba, ale tylko w boczną siatkę.
42' Rzut wolny dla Korony.
37' Wynik bez zmian. ARKA KORONA 0:0

34'
Żółta kartka dla AANKNOURA za kolejny już faul.

32'
Zagotowało się w polu karnym Arki. Świetny atak Korony i niewiele brakowało i piłka wpadłaby do siatki.
29' Pierwsza dobra akcja Korony, silnie wrzucona piłka w pole karne i niewiele brakowało, by napastnik uderzył ją głową.

26'
Błąd obrońcy Korony i rzut rożny dla Arki
24' Znów faul na zawodniku Arki - jeszcze jedno takie zagranie i Cebula obejrzy kartkę.
22' Strzał Grzegorza Piesio, ale nad poprzeczką...
Dwa nieładne faule na zawodnikach Arki. Rzut wolny około 30 metrów od bramki.
21' Patryk Kun ruszył w kontrą, ale dał się ubiec obrońcy.
20' Teraz korona zaatakowała prawą stroną, ale nie udało się wrzucić piłki w pole karne.
Wielkie zamieszanie w polu karnym Korony i chyba powinien być rzut karny dla Arki za zagranie ręką. Arbiter ocenił to jednak inaczej.

17'
Dobra akcja Arki, pierwsza w polu karnym, ale obrońca nie dał się oszukać i wybił piłkę.
15' Mnóstwo walki w środku boiska, brak sytuacji podbramkowych.
13' Większość akcji prowadzona jest dzięki długim podaniom pomijającym druga linię. Obie drużyny tak grają i obie na razie nie mają z tych akcji pożytku.
10' Strzał z dystansu pomocnika Korony, ale piłka poszybowała wysoko w trybuny.
9'Bez goli w meczu Arka Korona. Można powiedzieć, że gramy od pola karnego do pola karnego. Nie ma strzałów na bramkę.
Głośny doping na trybunach stadionu Arki, ale wiadomo, że kibice tego klubu zawsze są 12 zawodnikiem, gdy Arka gra u siebie.
7' Na razie bez akcji bramkowych, obie ekipy dobrze w obronie.
5' Aut dla Arki. Źle wyrzucony i Korona mogła wyjść z kontra. Faul na Cebuli. Korona od rzutu wolnego.
4' Dobra akcja Korony, ale obrońcy Arki na posterunku.
3' Obie drużyny grają wysoko, obie agresywnie.
I już żółta kartka dla pomocnika Arki za celowy faul taktyczny. Korona wychodziła z kontra.
1' ARKA KORONA gramy
Arka w żółtych koszulkach i niebieskich spodenkach. Korona w ciemnych koszulkach i ciemnych spodenkach.
Piłkarze już na murawie, za chwilę pierwszy gwizdek sędziego.

Czy Arka pozbiera się po meczu pucharowym? Zobaczymy. Mecz już za 10 minut.
Do meczu pozostało już tylko 15 minut. Powoli kończy się rozgrzewka, zawodnicy schodzą do szatni.
Obaj trenerzy zapowiadają, że grają o 3 punkty.
Piłkarze już na murawie - trwa rozgrzewka przed meczem Arka Korona.
Do meczu Arka Korona pozostało jeszcze kilkadziesiąt minut. Stadion w Gdyni powoli zapełnia się pierwszymi kibicami.

Arka Gdynia: Pavels Steinbors - Tadeusz Socha, Michał Marcjanik, Krzysztof Sobieraj, Marcin Warcholak - Dawid Sołdecki - Marcus Vinicius da Silva, Adam Marciniak, Yannick Kakoko, Grzegorz Piesio - Rafał Siemaszko.

Korona Kielce: Zlatan Alomerović - Bartosz Rymaniak, Shawn Barry, Adnan Kovacević, Ken Kallaste - Ivan Jukić, Jakub Żubrowski, Mateusz Możdżeń, Nabil Aankour, Marcin Cebula - Maciej Górski.

Korona ma ostatnio całkiem niezłą passę, ponieważ zremisowała z Legią w Warszawie i pokonała u siebie Cracovię. Zapowiada się więc bardzo ciekawy mecz na zakończenie tej kolejki.

Radość w szatni po meczu

MECZ ARKA KORONA NA ŻYWO. TRANSMISJA MECZU ARKA KORONA. Dziś piłkarze Arki podejmują gości z Kielc. Zapowiada się bardzo ciekawy mecz ARKA KORONA na żywo - zapraszamy do relacji na żywo z meczu ARKA GDYNIA KORONA KIELCE. Zaczynamy o godzinie 17.50. Mecz Arka Korona od godziny 18.