Arka Gdynia Widzew Łódź na żywo. Wynik meczu Arka Widzew online. Łodzianie mają już tylko matematyczne szanse na grę w barażach

Arka Widzew na żywo. Wynik meczu Widzewa Arka. Coraz bliżej końca rozgrywek 1 ligi. Arka wciąż w grze o bezpośredni awans do ekstraklasy. Widzew ma już tylko matematyczne szanse na grę w barażach. Mimo wszystko zapowiada się ciekawy mecz. Arka Widzew - zapraszamy na naszą relację na żywo.

Arka Widzew online

Wynik meczu Arka Widzew 0:0

KONIEC MECZU - Widzew remisuje w Gdyni z Arką 0:0. Zasłużenie. To był całkiem niezły występ łodzian. Arka-Widzew 0:0.
90+4 min - Zmiana w Widzewie. Marcin Robak zastępuje Tomczyka.
90+4 min - Żółta kartka dla Łukasza Wolsztyńskiego.
90+3 min - Stępiński sprytnie wymusza faul Hiszpańskiego.
90+2 min - Kajzer łapie piłkę po centrze Hanouska.
90+1 min - Samiec-Talar w polu karnym Arki. Bez efektu.
90 min - Sędzia przedłuża mecz o co najmniej cztery minuty.
89 min - Nowak szybszy od Rosołka.
87 min - Ręka Tomczyka.
85 min - Zmiana w Widzewie. Piotr Samiec-Talar zastępuje Ameyawa.
85 min - Faul Michalskiego.
81 min - Mecz na stadionie ogląda oficjalnie 3462 kibiców.
78 min - Kosakiewicz podał do Hanouska, ale jego strzał z bliska zdołał odbić golkiper. To naprawdę powinna być bramka dla łodzian. Akcję znakomicie rozpoczął Poczobut.
75 min - Zmiana w Widzewie. Łukasz Kosakiewicz zastępuje Kuna.
75 min - Michalski trafia wprost w ,,mur". Złe wykonanie wolnego.
73 min - Faul Harisa Memicia na Tomczyku. Wolny z dobrej pozycji dla Widzewa. Żółta kartka dla gracza Arki.
72 min - Żółta kartka dla Nowaka.
70 min - Zmiana w Arce. Łukasza Wolsztyński zastępuje Żebrowskiego.
69 min - Aleman próbuje minąć Wrąbla, ale strzał jest przekombinowany.
68 min - Uderza Hanousek, broni Kajzer.
67 min - Centra Kuna w polu karnym.
65 min - Czerwona kartka dla trenera Broniszewskiego, który wrzucił drugą piłkę na boisko. Arbiter uznał to za opóźnianie gry.
65 min - Tomczyk nie zdołał przejąć piłki w polu karnym.
61 min - Beznadziejne podanie/strzał? Ameyawa
60 min - Ładne zachowanie Wrąbla.
59 min - Złe zachowanie Michalskiego.
58 min - Fatalna centra Kasperkiewicza.
57 min - Przytomna interwencja Nowaka.
55 min - Żółta kartka dla Hanouska.
54 min - Tomczyk do końca gonił piłkę, ale szybszy był Kajzer.
54 min - Zmiana w Arce. Za kontuzjowanego Letniowskiego wchodzi Marcus Da Silva.
52 min - Próba wyjścia z własnej połowy Poczobuta.
48 min - Ręka Ameyawa.
47 min - Centra Letniowskiego.
POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY - Rozpoczynamy drugą połowę meczu Arka-Widzew. Oba zespoły bez zmian. Jest 0:0.
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY - Do przerwy Arka remisuje w Gdyni z Widzewem 0:0. Łodzianie radzą sobie całkiem przyzwoicie. Arka - Widzew 0:0.
45 min - Żółta kartka dla Letniowskiego za faul na rozpędzonym Kunie.
44 min - Stępiński źle podaje Michalskiego z wolnego.
43 min - Deja fauluje Kuna.
42 min - Ameyaw nie opanował piłki po złym wybiciu Kajzera.
40 min - Tomczyk ładnie wywalczył róg.
38 min - Ładny strzał Kuna zza linii pola karnego, ale Kajzer łapie piłkę.
37 min - Akcja Ameyawa zakończona strzałem lewą nogą.
36 min - Wrąbel pewnie łapie piłkę po centrze z wolnego Deji.
34 min - Faul Stępińskiego na Hiszpańskim.
33 min - Znów akcja Kuna, ale jego uderzenie zostaje zablokowane.
32 min - Próbuje Kun.
31 min - Po podaniu Ameyawa, piłkę wzdłuż linii bramkowej mocno zagrywa Stępiński, obrońca musi ją wybić poza boisko.
30 min - Ładna akcja Tomczyka z Markiem Hanouskiem. Niestety, napastnik gości uderza z pola karnego zbyt lekko, żeby zaskoczyć Daniela Kajzera
28 min - Faul Kasperkiewicza na Kunie. Gwizdek sędziego milczy.
23 min - Zamieszanie w polu karnym łodzian. Ostatecznie Wrąbel radzi sobie z uderzeniem Żebrowskiego.
22 min - Niecelna główka Christiana Alemana po dośrodkowaniu Arkadiusza Kasperkiewicza.
21 min - Ładna centra do Kuna.
19 min - Maciej Rosołek na spalonym.
16 min - Poczobut podaje do Michalskiego, który niezbyt dokładnie podaje do Kuna.
15 min - Michał Marcjanik fauluje Pawła Tomczyka.
14 min - Gdynianie cały czas atakują.
12 min - Kolejny róg dla Arki.
11 min - Kun blokuje uderzenie Mateusza Żebrowskiego.
9 min - Zaskakująca akcja Dominika Kuna w polu karnym gospodarzy, gospodarze w ostatniej chwili wybijają piłkę na róg.
9 min - Interwencja Jakuba Wrąbla po rożnym.
7 min - Filip Becht fauluja Adama Dancha.
6 min - Adam Deja fauluje Mateusza Michalskiego.
5 min - Strzał Letniowskiego.
4 min - Pierwszy róg w meczu. Dla Arki.
3 min - Faul Patryka Stępińskiego na Macieju Rosołku.
1 min - Faul Poczobuta na Juliuszu Letniowskim.
POCZĄTEK MECZU - Zaczynamy mecz Arka-Widzew. Gdynianie na żółto-niebiesko, łodzianie na czerwono.

Godz. 12.39 - Trener Widzewa postanowił jednak dać szansę Michaelowi Ameyaowi, mimo iż od lipca będzie on grał w Piaście Gliwice. Przekonamy się, czy to był słuszny ruch.

Godz. 12.32 - Dzisiejszy mecz będzie 26. oficjalnym spotkaniem o punkty obu zespołów. Bilans jest wyrównany (siedem zwycięstw Widzewa, sześć wygranych Arki, dwanaście remisów, bilans bramkowy: 24:24). W ostatnim starciu Widzewa wygrał jesienią w Łodzi 2:1, ciekawe, że ostatni mecz w Gdyni również padł łupem widzewiaków (1:2).

Godz. 12.26 - Na trybunach kameralnego, typowo piłkarskiego obiektu nad Bałtykiem powinno dzisiaj zasiąść około 3500 kibiców (zgodnie z wytycznymi zdrowotnymi).

Godz. 12.21 - W porównaniu do poprzedniego spotkania z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza, szkoleniowiec widzewiakó Marcin Broniszewski dokonał dwóch zmian w wyjściowej jedenastce. Za pauzującego za żółte kartki Daniela Tanżynę zagra Michał Grudniewski, natomiast Patryka Muchę zastąpi Bartłomiej Poczobut. Poza kadrą meczową znaleźli się (oprócz Tanżyny i Muchy): Miłosz Mleczko, Konrad Reszka, Przemysław Kita oraz Merveille Fundambu.

Godz. 12.16 - Skład Arki: Kajzer – Danch, Marcjanik, Memić – Kasperkiewicz, Deja, Letniowski, Aleman, Hiszpański – Żebrowski, Rosołek.

Godz. 12.15 - Widzew zagra dzisiaj w następującym składzie: Wrąbel – Stępiński, Nowak, Grudniewski, Becht – Kun, Poczobut, Hanousek, Michalski, Ameyaw – Tomczyk.

Arka wygrała pięć meczów z rzędu. W ośmiu kolejnych spotkaniach była niepokonana. Ale piłkarze z Gdyni wciąż muszą walczyć o bezpośredni awans do ekstraklasy.
Tymczasem piłkarze Widzewa już udowodnili kibicom, że są zbyt słabi i nieudolni, by powalczyć choćby o baraże. Mają co prawda jeszcze matematyczne szanse na grę o ekstraklasę, ale chyba nikt już na serio nie bierze takiego scenariusza pod uwagę.

A jak będzie w meczu z Arką? Arka Widzew od godziny 12.40. Zapraszamy na relację z tego meczu.