Argentyna Francja wynik meczu [30.06.18] Francja walczyła z Argentyną. Sprawdź WYNIK MECZU Francja Argentyna na żywo

(ww)
Argentyna przegrywa z Francją 3:4 po wspaniałym spotkaniu. Mecz pełen dramaturgii i pięknych bramek. To jak do tej pory najlepszy mecz na tych mistrzostwach.

KONIEC MECZU! Francja wygrywa.

93' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA ARGENTYNY!!! AGUERO!!! Idealne podanie od Messiego i mamy bramkę.

90' Argentyńczycy załamani. Tutaj już chyba nic się nie zmieni. 4 minuty doliczone.
89' MBappe schodzi.
85' Messi indywidualnie wyszedł sam na sam ale zbyt słaby strzał, Argentyńczyk jest załamany.
83' Griezmann schodzi. Fakir na boisku.
80' Strzał Mezy ale bramkarz Francji broni.
75' Argentyna próbuje ale Francja cofnięta nie pozwala zbyt wiele.
73' Rzut wolny dla Argentyny.

68' GOOOOOOOOOOOOOOL dla Francji!!! MBappe!

66' Rzut wolny dla Argentyny. Messi w mur.

64' MBappe GOOOOOOOOOOOOL! Dostał piłkę w polu karnym i mamy 3 bramkę dla Francji.

57' GOOOOOOOOOL dla Francji!!! Pavard uderza, strzał życia!

54' Griezman fauluje. Rozpoczną Argentyńczycy.
53' Rzut wolny tym razem dla Francji.
50' Di Maria fauluje i otrzymuje żółty kartonik.

48' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA ARGENTYNY!!!! Messi do Mercado i mamy bramkę!

47' Di Maria faulowany. Będzie rzut wolny dla Argentyny.
46' Francja Argentyna trwa II połowa. Fazio na boisku za Rojo.

KONIEC I POŁOWY
Chorwacja Anglia na żywo

41' GOOOOOOOOOOOOOOOL dla Argentyny. Di Maria pięknie z dystansu!

40' Rzut rożny dla Argentyny. Piłka wybita na aut.
37' Messi upada w polu karnym ale sędzia nie dyktuje jedenastki.
35' Faul dla Argentyny. Ucierpieli zawodnicy obu drużyn. Mamy przerwę w grze.
30' Ciężka przeprawa Argentyny. Francja dobrze zorganizowana w obronie.
25' Argentyńczycy w natarciu.
20' Rzut wolny dla Francji. Nad poprzeczką Pogba.

13' GOOOOOL Griezmann!

11' Rzut karny dla Francji! MBappe faulowany.
9' Griezman uderza w poprzeczkę! Wciąż 0:0.
8' Rzut wolny przed polem karnym Argentyny. Będzie szansa dla Francji.
5' Dośrodkowanie Banegi ale Francuzi wybijają.
3' Francuzi grają od początku brutalnie, już trzeci faul trójkolorowych.
2' Leo Messi gra na szpicy. Początek spokojny .
1'**Mecz Argentyna Francja rozpoczęty!**

15:55 Kibice Argentyny w miażdżącej większości. Około 23 stopni Celsjusza. Znakomite warunki do gry.
ARGENTYNA FRANCJA ONLINE
15:50 - Piłkarze już ba murawie. Za chwilę mecz Argentyna Francja. Za chwilę hymny.

15:40 - W Argentynie na ławce rezerwowych rozpoczną spotkanie tacy gracze jak Higuain, Dybala i Aguero.

15:30 - Mecz odbędzie się na stadionie w Kazaniu.

15:10 Według mediów na stadionie gdzie rozegrany zostanie mecz Argentyna - Francja spodziewanych jest 40 tysięcy fanów reprezentacji, której kapitanem jest Leo Messi.

Godz. 15 - Leo Messi w ostatnim wywiadzie powiedział, że zamieniłby mistrzostwo Hiszpanii z Barceloną na Mistrzostwo Świata z Argentyną. Najlepszemu piłkarzowi na naszej planecie brakuje już tylko tytułu mistrza świata. Czy dzisiaj Leo poprowadzi swoją drużynę do zwycięstwa? Francja to bez wątpienia klasa sama w sobie i tanio skóry nie sprzeda. Według ekspertów reprezentacja trójkolorowych jest faworytem w dzisiejszym meczu Argentyna vs Francja.

Godz. 14:45 - Podajemy składy obu drużyn.
Skład Francji i Argentyny poniżej:

Dziś pierwszy mecz 1/8 Mistrzostw Świata w Rosji. Zagrają Argentyna vs Francja. Zapraszamy na relację LIVE. Początek meczu o godzinie 16.