Argentyna Chorwacja wynik meczu (21.06.18) Argentyna Chorwacja online, gole

ARGENTYNA CHORWACJA RELACJA NA ŻYWO, ŚLEDŹ WYNIK MECZU LIVE

0

CHORWACJA

3

KONIEC MECZU! Chorwacja wygrywa z Argentyną i wychodzi z grupy.

92' GOOOOL RAKITIĆ! KOSZMAR ARGENTYNY TRWA!

Obrona Argentyny została ośmieszona przez Kovacica i Rakitica, zagrali z nimi w dziada.

89' Argentyna już nic chyba dzisiaj nie pokaże nic więcej, zawodnicy są zniszczeni psychicznie. Chorwacja gra jak z nut.
85' Otamendi teraz brutalnie fauluje Rakitica. Żółta kartka dla zawodnika Argentyny.

80' GOOOOOOOOOOOL LUKA MODRIĆ!!!!!!!!!!!!!!!

Uderzył zza pola karnego piłka nie do obrony.

78' Chorwacja zamknięta na własnej połowie.
77' Rakitić leży na murawie.
74' Messi podirytowany. Koledzy z drużyny grają niedokładnie, dużo niecelnych podań.
71' Dybala uderza ale nad poprzeczką.
67' Żółta kartka dla Vrsaljko. Rzut wolny dla Argentyny. Dybala szykuje się do wejścia.
64' Z bliska strzał na bramkę Chorwacji ale bramkarz broni!
63' Messi teraz w dryblingu, ale czterech na jednego, Argentyńczyk nie dał rady.
60' Argentyna nie może się pozbierać. Gra bardzo niedokładnie.
56' Higuain za Aguero.

53' GOOOOOL DLA CHORWACJI!!!! Koszmarny błąd bramkarza Argentyny! Bramkarz Argentyny podał do piłkę do zawodnika Chorwacji i ten strzela bramkę. Ribić strzela gola.

50' Dośrodkowanie Perisića ale Argentyńczycy wybijają.
46' Trwa II połowa.

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY!

45' Doliczone 120 sekund.
41' Argentyna teraz jest lepsza, ale nie oddaje strzału na bramkę rywala.
33' Mandzukić z 5 metra głową nie trafia w bramkę.
30' Teraz na pustą bramkę nie trafia Perez. To powinna być bramka dla Argentyny. Wciąż remis.

27' Rzut rożny dla Argentyny. Bardzo złe wykonanie. Od bramki Chorwacja.
26' Aguero na spalonym. Argentyna Chorwacja 0:0
22' Teraz ładna akcja Argentyny i piłka musnęła poprzeczkę.
21' Obrona Argentyny popełnia szkolne błędy, Chorwacji wyglądają lepiej.
17' Bardzo ostro grają obie ekipy. Dużo fauli od początku meczu.
12' Messi mało brakowało a doszedłby do piłki, kapitan Argentyny bardzo blisko zdobycia bramki. Wciąż 0:0.
10' Idealne podanie Rakitica ale Chorwacji nie wykorzystują sytuacji.
8' Argentyna w ataku pozycyjnym.
5' Piękny strzał Perisica ale bramkarz paruje na rzut rożny. Chorwacja w natarciu.
1' Argentyna Chorwacja na żywo! Mecz rozpoczęty.

Biglia, Di Maria o Rojo stracili miejsca w składzie.

19:53 - Piłkarze na murawie! Argentyna kontra Chorwacja. Już za chwilę. Czas na hymny!

Piłkarze już w tunelu. Słychać głośne śpiewy kibiców. Będzie gorąco.

19:50 Argentyna vs Chorwacja relacja na żywo. Mecz rozpocznie się o godzinie 20.

19:40 - Kibice już na stadionie, w przewadze są Argentyńczycy.

SKŁAD ARGENTYNY I SKŁAD CHORWACJI:

19:20 - Już za 40 minut arcyważny mecz dla reprezentacji Argentyny. Czy Leo Messi poprowadzi swoją ekipę do zwycięstwa? Czy Chorwacja okaże się zbyt trudnym przeciwnikiem dla Albicelestes? Przekonamy się o tym już za kilkadziesiąt minut.

Godz. 19 Skład Argentyny:

18:50 - Piłkarze już dotarli na miejsce. Spotkanie rozegrane zostanie na Stadionie Niżny Nowogród. Za godzinę zacznie się mecz Argentyna vs Chorwacja. Zapraszamy na RELACJĘ LIVE.

Godz. 18:35 - Trwa mecz Francja Peru. Francuzi prowadzą jedną bramką. My za chwilę podamy składy w jakich zagrają reprezentacje Argentyny i Chorwacji.

Dzisiaj Leo Messi i jego koledzy z drużyny stoją przed bardzo trudnym wyzwaniem. Po remisie Argentyna musi dziś wygrać z dobrze grającą Chorwacją.

Materiał oryginalny: Argentyna Chorwacja wynik meczu (21.06.18) Argentyna Chorwacja online, gole - Express Ilustrowany