Aquapark Fala. Kto kupi statek, w którym była restauracja...?

(izj)
Statek był ozdobą holu Fali od 2009 r.
Statek był ozdobą holu Fali od 2009 r. Krzysztof Szymczak
Dokładnie 45 tys. zł - tyle wynosi cena wywoławcza statku pełniącego do jesieni ubiegłego roku funkcję restauracji w holu Aquaparku Fala. Władze obiektu przy al. Unii Lubelskiej nadal próbują znaleźć na niego chętnego, ale jak dotąd nie zgłosił się ani jeden zainteresowany.

Wykonana z drewna sosnowego konstrukcja była ulokowana na terenie Fali od października 2009 r. Została zdemontowana w związku z nową aranżacją holu pływalni.

W skład wystawionego na sprzedaż zestawu wchodzą m.in.: stylizowany dziób statku z przednią częścią obu burt, czternaście stołów, 28 dużych ław, siedemnaście krzeseł, maszt, osiem imitacji luf armatnich, koło sterowe oraz manekin stylizowany na marynarza.

- Jeśli nie znajdziemy chętnego na zakup statku przed latem, umieścimy go w części obiektu pod gołym niebem, by tam służył jako restauracja- mówi Bartosz Rola, p rezes Aquaparku Fala.

[ZOBACZ TEŻ FILM Lokator w piwnicy trzymał pocisk artyleryjski. 60 osób ewakuowano (autorTVN24/x-news)

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ TEŻ FILM Lokator w piwnicy trzymał pocisk artyleryjski. 60 osób ewakuowano (autorTVN24/x-news)