reklama

Aplikacja Cloud Token podbija Polskę

Materiał informacyjny Zaktualizowano 
W ten weekend w Ożarowie Mazowieckim pod Warszawą odbyła się pierwsza w Europie międzynarodowa konferencja aplikacji mobilnej Cloud Token. Ponad tysiąc osób chciało wysłuchać prelegentów spotkania oraz spotkać się z twórcą tej aplikacji Ronaldem Aai i polskimi liderami branży kryptowalut.

To pierwsza tak duża konferencja na temat kryptowalut i aplikacji Cloud Token w Polsce. Chętnych do uczestnictwa w tej konferencji było kilka razy więcej, więc ilość biletów musiała być limitowana. Sama aplikacja jest coraz popularniejsza w Polsce i na całym świecie. Do tej pory ściągnięta została ponad 800 tysięcy razy ze sklepów mobilnych Google Play i Apple AppStore. Szczególnie dużym zainteresowaniem aplikacja cieszy się właśnie w Polsce, szacuję się że w Polsce aplikację ściągnęło już ponad 100 tysięcy osób, dlatego też jej twórca wybrał Polskę na kraj pierwszej konferencji w Europie.

Co to jest aplikacja Cloud Token i po co się ją ściąga na telefon? Jest to portfel do trzymania kryptowalut takich jak Bitcoin, Ethereum, Litecoin i innych. Najważniejszą rzeczą w tej aplikacji jest jednak możliwość pasywnego zarabiania od 6 do 12% miesięcznie za samo trzymanie tam swoich kryptowalut. Dziś w świecie gdzie inflacja jest wyższa niż lokaty w bankach, a giełdy nie przynoszą zysków, taki model inwestycji jest bardzo pożądany. Podczas konferencji padało wiele pytań od uczestników do prelegentów, w szczególności do twórcy Ronalda Aai. Wiele z nich było bardzo trudnych, technicznych i podchwytliwych ale prelegenci stawali na wysokości zadania i odpowiadali na nie szczegółowo.

Ronald Aai opowiadał jak ciężko było np. dołączyć z tą aplikację do sklepu AppStore. Musiała ona przejść wielokrotne testy sprawdzające jej bezpieczeństwo i stabilność zanim firma Apple pozwoliła jej dołączyć do swojego sklepu. Co ciekawe aplikacja ta otrzymała np. od Australii oficjalne rządowe pozwolenie na handel kryptowalutami.

Ronald Aai opowiedzał też po którce historię swojego życia, jak to od zawsze interesował się telefonami i aplikacjami. Dziś jest właścicielem wielu biznesów, jego fabryki telefonów zatrudniają w Chinach dziesiątki tysięcy osób. Ma marzenie i jednocześnie cel, chce aby aplikacja Cloud Token stała się popularniejsza od PayPala. Daje sobie na to 3 lata, a deklaracja ta została nagrodzona na sali gromkimi brawami. Można było poczuć się trochę jak na konferencji Elona Muska. Ilość planów co do aplikacji Colud Token jest ogromna, już za kilka miesięcy będzie w niej można wymieniać kryptowaluty na waluty narodowe, płacić nią w sklepach, bukować hotele czy loty samolotami. Ronald Aai po raz pierwszy na świecie pokazał też nowy interfejs użytkownika, który to zadebiutuje w tej aplikacji pod koniec roku a sama aplikacja zmieni nazwę na Cloud z racji, że nie będzie już portfelem a czymś o wiele większym.

Każdy kto chce już od dziś zarabiać od 6 do 12% miesięcznie może już teraz ściągnąć tą aplikację ze sklepów Google Play i AppStore (w obu sklepach aplikacja na nazwę Cloud Wallet). Po ściągnięciu pojawi się pytanie o kod referujący, należy wpisać 5373675152 i przejść kolejne etapy rejestracji. Następnie należy zasilić swój portfel kryptowalutami i włączyć bota zarabiającego o nazwie JARVIS. To właśnie dzięki temu botowi aplikacja generuje co miesiąc od 6 do 12% prowizji. Jeśli coś jest nadal niejasne, w internecie jest wiele filmów i instrukcji w języku polskim jak obsługiwać aplikację Cloud Token.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Dodaj ogłoszenie