Apel o krew dla policjantów rannych w wypadku na Kilińskiego/Tymienieckiego

(pij)
Lila Sayed
Udostępnij:
Łódzka policja apeluje o krew dla poważnie rannych policjantów, którzy w nocy z piątku na sobotę, ścigając kierowcę uciekającego bmw, zderzyli się na skrzyżowaniu ul. Kilińskiego/Tymienieckiego z mazdą, którą jechał dostawca pizzy. Kierowca mazdy zmarł, a obaj funkcjonariusze doznali bardzo ciężkich obrażeń.

Komunikat na stronie internetowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi:

Szanowni Państwo,
apelujemy o pomoc dla policjantów Wydziału Wywiadowczego Komendy Miejskiej Policji w Łodzi, którzy 15 lutego 2014 roku podczas służby ulegli groźnemu wypadkowi drogowemu. Obaj, pomimo przeprowadzonych licznych operacji chirurgicznych, walczą w szpitalu o życie.
Zwracamy się do wszystkich osób o oddawanie krwi (bez względu na grupę), niezbędną do dalszego etapu leczenia policjantów. Krew można oddawać w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi, przy ul. Franciszkańskiej 17/25.
W przypadku oddawania krwi prosimy o dopisek: „dla Andrzeja Biegańskiego” lub „dla Mateusza Klimczaka”, pacjentów Oddziału Intensywnej Opieki Medycznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Mikołaja Kopernika.
Z góry dziękujemy za okazaną pomoc.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Więcej informacji na stronie głównej Express Ilustrowany
Dodaj ogłoszenie