Apartamenty Chojny – nowa inwestycja łącząca to co najlepsze w Łodzi

Materiał informacyjny YUNIVERSAL DEVELOPMENT
Męczy Cię miejski zgiełk, ale jednocześnie nie wyobrażasz sobie mieszkania na peryferiach? Lubisz aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu, ale nie obce są Ci wyjścia na miasto? Szukając miejsca dla siebie w Łodzi nie musisz iść na kompromis. Apartamenty Chojny to inwestycja, która odpowiada na potrzeby ludzi takich jak Ty!

Doskonała lokalizacja

10 minut do Centrum, 20 do Manufaktury, o krok od Stawów Jana i Stawów Stefańskiego – inwestycja realizowana jest przy ul. Łazowskiego 5. Lokalizacja gwarantuje doskonały dostęp zarówno do terenów zielonych, jak i miejskiej infrastruktury. Dzięki licznym przystankom tramwajowym i autobusowym w moment dostaniesz się do Centrum i innych ważnych punktów w mieście. W pobliżu znajduje się dworzec kolejowy Łódź Chojny, z którego odjeżdżają pociągi Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej oraz Intercity czy PolRegio. Oznacza to, że nie potrzebujesz samochodu, by błyskawicznie dotrzeć do innych dzielnic Łodzi oraz komfortowo podróżować do Warszawy, Krakowa czy Poznania. Kolejną zaletą lokalizacji jest bliskość trasy krajowej nr. 1, gwarantującej szybki wyjazd z miasta.

Apartamenty Chojny – najwyższa jakość i komfort

Budynek przy ul. Łazowskiego 5 został zaprojektowany z myślą o przyszłych lokatorach. Najnowsze rozwiązania technologiczne i architektoniczne oraz wysoki standard wykończenia są gwarantem Twojego komfortu i wygody. 37 apartamentów zaplanowanych zostało w ten sposób, by dać mieszkańcom wrażenie maksymalnej przestrzeni, które potęgują przynależące do nich tarasy, loggie i balkony. W inwestycji nie ma miejsca na mikro-kawalerki – powierzchnie lokali zaczynają się od 49 mkw, a kończą na 125 mkw. Kolejnymi plusami inwestycji są doskonała izolacja akustyczna i termika. Te dwa czynniki sprawią, że przyszli lokatorzy nie będą musieli martwić się o odgłosy dochodzące zza ścian czy od ulicy, ale również o wysokość rachunków za ogrzewanie. Deweloper nie zapomniał o potrzebach osób niepełnosprawnych – komfort użytkowania zapewnia zamknięta klatka schodowa oraz przestronny dźwig osobowy, który łączy wszystkie kondygnacje. Na parterze oraz na poziomie -1 w budynku znajdzie się parking ,a na piętrach zlokalizowane będą komórki lokatorskie.

Deweloper z doświadczeniem

Za inwestycję odpowiedzialna jest firma Yuniversal Development, która powstała z ramienia Firmy - Yuniversal Podlaski, to prawie 20 lat działalności pod własną marką i ponad 30 lat doświadczenia w branży deweloperskiej w Polsce. Lata doświadczenia zaowocowały licznymi nagrodami i wyróżnieniami, między innymi są to Diamenty Forbesa, Gazele Biznesu, a także takie tytuły jak Luksusowa Marka czy Biznesowe Odkrycie Roku, dodatkowo firma zdobyła tytuł Dewelopera Roku 2019 czy Inwestycji Roku 2019 (za Apartamenty przy Woronicza). W swoich inwestycjach Yuniversal Development stawia na najwyższą jakość i różnorodność, ponieważ wie, że nowe mieszkanie musi być uszyte na miarę użytkownika. Znajomość branży i potrzeb Klienta zaowocowały rzeszą zadowolonych mieszkańców inwestycji zlokalizowanych w całej Polsce. Teraz o jakości projektów Dewelopera może przekonać się także Łódź.

Dane kontaktowe:

Biuro Sprzedaży

Ul. Łazowskiego 5, Łódź

tel.: 727 727 903

e-mail: [email protected]

www.yp.com.pl

Materiał oryginalny: Apartamenty Chojny – nowa inwestycja łącząca to co najlepsze w Łodzi - Dziennik Łódzki

Dodaj ogłoszenie