Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Antyrakowe TOP 10, czyli co robić, a czego nie robić, by zmniejszyć zagrożenie zachorowania na nowotwór

SM
Poranne oczyszczanieWypicie szklanki wody ze szczyptą soli kłodawskiej lub himalajskiej daje właściwe nawodnienie komórek, które lepiej mogą pozbywać się toksyn.
Poranne oczyszczanieWypicie szklanki wody ze szczyptą soli kłodawskiej lub himalajskiej daje właściwe nawodnienie komórek, które lepiej mogą pozbywać się toksyn. Polskapress/archiwum
W medycynie Dalekiego Wschodu istnieje teoria (potwierdzana też obecnie), że nowotwory są tzw. wielką eliminacją. O co dokładnie chodzi? Otóż guz nowotworowy uznaje się w niej za rodzaj obrony organizmu przed toksynami. Szkodliwe substancje (metale ciężkie, środki chemiczne, wydaliny pasożytów, grzyby itp.) zamyka on w trwałej nowotworowej osłonie. Tak powstają cysty czy guzy. Np. u palacza składniki smołowatego dymu, obecne w nim pierwiastki ciężkie, radioaktywne i związki chemiczne, muszą zostać zamknięte w płucach, by nie zatruły całego organizmu. I tak zdaniem zwolenników wielkiej eliminacji powstaje nowotwór płuc.

Jeśli zatrucie, to i... odtrucie

Organizm jak silnik samochodu, zanieczyszczony powoli odmawia posłuszeństwa. Dlatego dbanie o jego czystość, tak jak wymiana płynów i filtrów w silniku, jest podstawą jego sprawnego działania. Niestety organizm człowieka to nie silnik, jest zdecydowanie bardziej skomplikowany.
Ale możemy podjąć parę działań, które mogą zredukować widmo tej niestety coraz częstszej obecnie choroby.
Oczywiste jest, że rzucenie palenia, ograniczenie picia alkoholu, jedzenie większej ilości warzyw itp., to krok we właściwym kierunku. Ale my musimy wykonać skok, by radykalnie zmniejszyć zagrożenie.

Przejdź do GALERII ZDJĘĆ - zobacz naszą antyrakową TOP listę

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Te produkty powodują cukrzycę u Polaków

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Antyrakowe TOP 10, czyli co robić, a czego nie robić, by zmniejszyć zagrożenie zachorowania na nowotwór - Express Ilustrowany

Wróć na expressilustrowany.pl Express Ilustrowany