ANGLIA ISLANDIA NA ŻYWO ANGLIA ISLANDIA ONLINE ANGLIA ISLANDIA TRANSMISJA ANGLIA ISLANDIA STREAM

(tj)
MECZ ANGLIA ISLANDIA TRANSMISJA NA ŻYWO. Kolejny ciekawy mecz Anglia vs Islandia rozpocznie się dziś o godzinie 21. TRANSMISJA MECZU ANGLIA ISLANDIA w Polsacie. Mecz Anglików z Islandczykami można obejrzeć w otwartym Polsacie. Czy piłkarze z niewielkiej Islandii będą potrafili stawić czoła potężnej Anglii? Anglicy w swoich dotychczasowych meczach nie zachwycili. Jak będzie dziś? MECZ ANGLIA ISLANDIA GODZINA 21. TRANSMISJA MECZU ANGLIA ISLANDIA w Polsacie.

ANGLIA ISLANDIA NA ŻYWO

WIELKA SENSACJA STAŁA SIĘ FAKTEM. ANGLIA ODPADA. ISLANDIA GRA DALEJ!

WYNIK MECZU ANGLIA ISLANDIA 1:2.

73' Wynik bez zmian, gra też. Anglicy nie mają sposobu na Islandczyków.
67' Gra się zaostrzyła.
63' Wielkie brawa za postawę Islandczyków. Grają bardzo ambitnie.

55 minuta i Anglia wciąż przegrywa 1:2.

Od początku drugiej połowy scenariusz gry się nie zmienił. Anglicy próbują coś zmienić w przebiegu spotkania, ale nic nie mogą poradzić na tak ambitnie grających Islandczyków.
Zapraszamy na relację na żywo ONLINE z drugiej połowy meczu ANGLIA ISLANDIA

45' Koniec pierwszej połowy tego bardzo ciekawego meczu. Anglia Islandia 1:2.
43' Na boisku bez mian. Anglicy próbują, ale świetnie grają Islandczycy, są wszędzie, są szybcy, są waleczni. Czy wystarczy im sił?
37' Póki co Anglia bezradna wobec dobrze zorganizowanej gry przeciwników.
35' WYNIK bez zmian. ANGLICY PRÓBUJĄ, ALE ISLANDCZYCY świetnie grają w obronie.
28' Walka na każdym metrze boiska.
26' Z minuty na minutę w szeregach angielskich będzie coraz bardziej nerwowo.
Ależ emocje, ależ walka!
23' Islandczycy grają agresywnie, grają ostro. Faulują.
20' Anglicy próbują, ale Islandczycy grają bardzo dobrze obronie. Widać, że są bardzo zdeterminowani,

Anglia Islandia 1:2

17' GOOOOLL dla Islandii!!!

ANGLIA Islandia 1:1
Pierwsze 15 minut meczu za nami i po śmiało można powiedzieć, że obie drużyny po mocnej wymianie ciosów. Najpierw Anglicy zaatakowali i po niefortunnej interwencji bramkarza był rzut karny. Rooney zamienił go na bramkę. Jednak długo Anglicy nie cieszyli się z prowadzenia z Islandczykami. Niespełna 2 minuty później było już 1:1.

Ostatnim spotkaniem 1/8 finału piłkarskiego EURO będzie mecz Anglii i Islandii. Optymistą przed tym spotkaniem jest szwedzki szkoleniowiec debiutanta w EURO, Lars Lagerbaeck. Podczas konferencji prasowej powiedział: - Jako selekcjoner Szwecji spotkałem się w meczach o stawkę z Anglią sześć razy i nie przegrałem, więc nie zamierzam zmieniać tego stanu rzeczy.

MECZ ANGLIA ISLANDIA ONLINE GODZINA 21. TRANSMISJA MECZU ANGLIA ISLANDIA w Polsacie.

Optymizmu nie brakuje też w obozie przeciwnika. Gwiazdor angielskiej reprezentacji, Wayne Rooney, zapewnia, że celem jego i kolegów z reprezentacji jest nie jest tylko pokonanie Islandii i gra w ćwierćfinale, ale wygranie turnieju. - Jesteśmy tu, by zwyciężać - powiedział piłkarz Manchesteru United.

ANGLIA ISLANDIA ONLINE

Anglicy zaczęli fazę grupową od pechowego remisu z Rosją, w drugim meczu przegrywali z Walią 0:1, ale zmiany zadecydowały o tym, że odrobili straty, w trzecim pojedynku zremisowali ze Słowacją 0:0, co zadecydowało o zajęciu dopiero drugiego miejsca. To bez wątpienia zawód dla fanów z Wysp. Szansą na poprawę humorów ma być wyeliminowanie Islandii.

W 2004 roku Anglicy zagrali ostatnie spotkanie z Islandią, które zespół z Wysp wygrał aż 6:1. Ten mecz powinien pamiętać wspomniany już wcześniej Rooney.

ANGLIA ISLANDIA STREAM

Teraz nie będzie jednak tak łatwo. Debiutująca na mistrzostwach Europy drużyna z małej wyspy sprawiła dużą niespodziankę zajmując w grupie F drugie miejsce, wyprzedzając Portugalię, z którą zremisowała pierwsze spotkanie. Był też remis z Węgrami 1:1, a później pokonanie Austrii 2:1.

Warto też przypomnieć, że Islandia na EURO zakwalifikowała się z drugiego miejsca w grupie A, wyprzedzając w eliminacjach Turcję i Holandię. Czołowy piłkarz Islandii Gylfi Sigurdsson powiedział, że jest przekonany, iż cała presja spoczywa na rywalach.

ANGLIA ISLANDIA O KTÓREJ

- My nie odczuwamy żadnego ciężaru - powiedział. - To Anglicy znaleźliby się na pierwszych stronach wszystkich gazet, gdyby przegrali. Jesteśmy małym narodem, który nie ma żadnych oczekiwań, więc chcemy dać ludziom jeszcze trochę radości i utrzymać się w turnieju trochę dłużej.