ANDRESPOLIA WIDZEW NA ŻYWO. ANDRESPOLIA - WIDZEW ŁÓDŹ [TRANSMISJA NA ŻYWO]. ANDRESPOLIA WIDZEW WYNIK

ww
Andrespolia - Widzew relacja na żywo
Andrespolia - Widzew relacja na żywo Andrespolia - Widzew transmisja na żywo
Andrespolia wygrywa w rzutach karnych z Widzewem Łódź.

Andrespolia - Widzew Łódź NA ŻYWO.

ANDRESPOLIA

3

WIDZEW ŁÓDŹ

3

odśwież (wciśnij F5)

KONIEC MECZU!. WSTYD WSTYD WSTYD! Widzew przegrywa w Pucharze Polski w karnych. Nie mają nic na swoje usprawiedliwienie. Widzew dziś mimo złych warunków zagrał tragicznie.

RZUTY KARNE

ANDRESPOLIA : 4

WIDZEW ŁÓDŻ : 3

- Zaraz poznamy piątki które będą strzelać
- W bramce Humerski, poschodzi do piłki zawodnik Andrespolii.
- Sebastian Radzio! GOL!
- Dawid Kamiński teraz. Bramkarz broni. Tragiczny strzał!
- Kulpa, bramkarz! GOL! Humerski wpuszcza szmatę.
- Mateusz Ostaszewski przerzuca piłkę nad bramką!

KONIEC! Zapraszamy na karne!

120' Kostkowski teraz chciał przyspieszyć grę ale zagrał niecelnie.
120' Radzio uderza prosto w mur.
119' Widzewiacy nie mają sił. Rzut wolny dla gospodarzy. Piłka na 30 metrze.
118' Teraz Radzio wymanewrował obrońców Widzewa i mało brakowało. Rzut rożny dla Andrespolii. Od bramki Humerski.
117' Widzew gra słabo, jest więcej czasu przy piłce ale za to punktów nie dają.
115' Widzew na połowie gospodarzy. Aut dla łodzian.
114' Strzał Olczaka ale niecelnie.
112' Dośrodkowanie w pole karne Andrespolii ale Kamiński fauluje. Widzewiacy też już chyba opadli z sił..
110' Teraz groźnie pod bramką Widzewa ale piłka wychodzi na aut i piłka dla łodzian.
108' Płaski strzał ale bramkarz gospodarzy łapie.
107' Rzut wolny dla Widzewa. Będzie szansa.
106' Zaczęło się.

KONIEC! Za chwilę druga część dogrywki.

105' Staniewski leży na boisku, przerwa w grze.
103' Rakowski dostaje piłkę w pole karne zamachnął się i nie trafił w piłkę! Szkoda.
102' Widzew atakuje. Łodzianie mają więcej siły, ale gospodarze się bronią dzielnie.
99' Kamiński strzela ale zablokowany strzał.
97' Widzew wyszedł z kontrą , Radwański sam na sam ale nie strzela, później jednak też sędzia podniósł chorągiewkę i mamy spalonego.
96' Trzeci z kolei już rzut rożny.
95' Rzut rożny dla gospodarzy.
94' Kozłowski ładnie zagrałł w pole karne ale tam beznadziejnie zachował się Gołębiewski.
93' Piłkarzy Andrespolii łapią skurcze.
92' Ładna akcja Andrespolii ale strzał wysoko nad bramką Widzewa.
91' Zaczynamy! Andrespolia 3 : Widzew 3

KONIEC! Zapraszamy na dogrywkę.

93' GOOOOOOOOOOL DLA WIDZEWA!!! MAMY DOGRYWKĘ!

92' Rzut rożny dla Widzewa.
91' Koszmarny strzał Olczaka. Tragedia.
90' Olczak w mur ale piłkarz Andrespoli zagrywa ręką. Teraz tuż przed polem karnym piłka. Jest szansa.
90' Rzut wolny dla Widzewa.
88' Ręka piłkarza Andrespoli i Widzew przy piłce. jesteśmy na połowie gospodarzy.
86' Mamy przerwę, leży na boisku jeden z piłkarzy gospodarzy.
85' Humerski łapie.
84' Kozłowski fauluje i kolejny wolny dla Andrespolii z tego samego miejsca co wcześniej. Radzio przy piłce.

83' GOOOOOOOOOOL Damian Kostkowski!

ANDRESPOLIA 3 : WIDZEW 2.
82' Rzut rożny dla Widzewa.

81' GOL!!! Sebastian Radzio bezpośrednio z rzutu wolnego! Piękna bramka.

Widzew przegrywa już 3:1.
80' Tuż przed polem karnym Sylwestrzak fauluje i rzut wolny dla gospodarzy. Żółta kartka dla piłkarza Widzewa. Będzie groźnie.
78' Strzał w boczną siatkę, wyglądało jakby piłka wpadła do siatki. Ale nie, wciąż prowadzi Andrespolia.
77' Kolejny rzut wolny dla Widzewa.
75' Kamiński wchodzi ostro w bramkarza Andrespolii i mamy faul. Kolejne minuty upływają a Widzew gra beznadziejnie.
74' Sylwestrzak nie trafia w piłkę. Od bramki Andrespolia.
73' Kolejny rzut wolny dla Widzewa z prawej strony pola karnego gospodarzy.
72' Rzut wolny dla Widzewa. Może teraz... Olczak dośrodkowuje, przedłużenie piłki zawodnika Widzewa i bramkarz bez problemów.
70' Gołębiewski nie potrafi się zastawić z piłką, napastnik powinien takie rzeczy mieć opanowane. Traci dużo piłek.
69' Widzew strzela bramkę ale spalony. Kozłowski, który wszedł po przerwie spalił.
67' Teraz Gromek dostał piłkę na wolne pole ale się poślizgnął. Masakra.
66' Andrespolia zamurowała bramkę, a Widzew nie ma pomysłu, próbują łodzianie bokami ale na razie nic z tego nie wychodzi.
64' Gołębiewski teraz miał sto procent akcję. Strzela,ale obok bramki. Przydałby się Widzewowi jakiś nowy dobry napastnik
62' Kolejne ładne zagrania, ale jak zwykle nic z nich nie wynika, Widzew klepie ładnie ale co z tego, nie ma strzałów, a ostatnie podania koszmarnie niecelne.
61' Ładna kombinacyjna akcja ale ostanie podanie Gołębiewskiego tragiczne.
58' Rzut wolny dla Widzewa. Będzie wrzutka. Beznadziejne dośrodkowanie. Schodzi Falon a na boisku Olczak.
55' Teraz ładnie dograł Falon, ale Gromek się nie zorientował. Na boisko zaraz wejdzie Sebastian Radzio.
53' Widzew na połowie gospodarzy, rzut rożny dla Widzewa. Beznadziejnie wykonany, wprost w ręce bramkarza.
49' Rzut rożny dla Andrespolii. Widzew nie może na razie złapać rytmu gry.
46' Druga połowa rozpoczęta.

Sędzia kończy pierwszą połowę.
Widzew wciąż nie gra tak jak chcieliby tego kibice, Widzew przegrywa po 45 minutach 1:2. Zapraszamy po przerwie.

46' GOL dla Andrespolii!!! Wrzutka w pole karne Widzewa i mamy BRAMKĘ! Świątnicki strzelcem.

45' Długa piłka Zielenieckiego do Falona, ten wyszedł ale spalony. Szkoda. Znakomite podanie stopera Widzewa.
42' Rzut rożny dla Andrespoli. Wybijamy.
ANDRESPOLIA - WIDZEW 1:1
41' Teraz Kostkowski zagrał do Zielenieckiego a piłka zatrzymała się na środku, na szczęście Kostkowski zdążył do piłki.
38' Kamiński wrzuca w pole karne ale piłka wybita.

35' GOL DLA ANDRESPOLII!

Robert Świątnicki uderzył zza pola karnego, i jest bramka. Dziwna bramka, to był lekki strzał ale chyba był rykoszet. Humerski zaskoczony.
30' Teraz ładna szybka akcja gospodarzy ale bezbłędny Zieleniecki asekuruje i od bramki Humerski.
28' Indywidualna akcja Radwańskiego, oddał lekki ale techniczny strzał i tylko wzrokiem odprowadził piłkę bramkarz Andrespolii,
ładna akcja widzewiaka, mało brakowało a zdobyłby drugiego gola.

26' Tomasz Niżnikowski już na boisku, zmienił kontuzjowanego gracza z Andrespoli.
24' Gospodarze póki co w 10. Zawodnik faulowany przez Tlagę nie pojawi się już na boisku.
22' Bardzo ostre wejście Tlagi, bezsensowne, nie na swojej połowie, zawodnik Widzewa dostaje żółtą kartkę ale również sędzia mógł pokazać czerwień. Piłkarz Andrespolii chyba kontuzjowany. Kamil Tlaga zachował się beznadziejnie.
20' Gospodarze teraz prostopadłe podanie w pole karne Widzewa ale Humerski wyprzedza wszystkich. Brawo.
18' Zieleniecki uderza z rzutu wolnego z 30 metrów, pięknie uderzył tuż nad poprzeczką.
16' Ładna klepka widzewiaków, idealne podanie do Świderskiego ale ten spalił. Szkoda.
15' Gołębiewski na spalonym.
12' Teraz Widzew w ataku pozycyjnym. Pada deszcz, bardzo ciężkie warunki gry.

9' GOOOOOOOOOOOOOL KACPER FALON!

Widzew wrzutka z rzutu rożnego, piłka uderzona przez Kostkowskiego i trafiła w poprzeczkę, doleciała do Kacpra a ten z pierwszej piłki z woleja w prawy róg bramki i mamy gola dla Widzewa!
8' Piłkarze Andrespolii bardzo ambitnie grają ale także bardzo ostro.
7' Zieleniecki uderza ale trafia w zawodnika w murze, piłka dla gospodarzy.
6' Widzew ma rzut wolny w znakomitym miejscu na strzał.
4' Rzut rożny dla Andrespolii. Widzewiacy wybijają na aut.
3' Gra na takim boisku nie ma nic wspólnego z piłką nożną. Najgorzej jest na środku. Masakra.
2' Wrzutka w pole karne gospodarzy, wyszedł do główki Kostkowski ale przerzucił piłkę nad bramką.
2' Andrespolia od początku wysoko na połowie Widzewa. Widzew ma rzut wolny.
1' Zaczęliśmy! Andrespolia - Widzew Puchar Polski.

To będzie piłka wodna.
Obie drużyny już na boisku. Za chwilę rozpoczniemy mecz Andrespolia - Widzew Łódź. Zapraszamy na relację.

14.25 - Już Widzewiacy zeszli z boiska, za chwilę zobaczymy dwie pierwsze jedenastki na murawie.
14.20 - Widać właśnie jak zawodnicy grzęzną na mokrej murawie, a raczej w błocie.
14.20 - Widzew dziś zagra w czerwonych strojach.
14.15 - Boisko w koszmarnym stanie. Na środku wielkie kałuże, będzie ciężko rozgrywać środkiem pola. Widzewiacy właśnie się rozgrzewają.

Składy:
Humerski - Tlaga, Kostkowski, Zieleniecki, Rakowski - Kamiński, Falon, Radwański, Gołębiewski - Świderski, Ostaszewski.
Rezerwowi:
Wolański, Sylwestrzak, Kwiek, Olczak, Gromek, Kozłowski, Pigiel.

14.10 - Warunki pogodowe nienajlepsze. Boisko mokre, zobaczymy która z drużyn poradzi sobie lepiej w tych trudnych warunkach.

ANDRESPOLIA - WIDZEW ŁÓDŹ 25.10.17 PUCHAR POLSKI, ZAPRASZAMY NA RELACJĘ NA ŻYWO. Początek o 14.30

We wtorek rozpoczęły się ćwierćfinałowe zmagania w piłkarskim Pucharze Polski na szczeblu centralnym.

Tymczasem w PP w okręgu łódzkim przyszedł czas na mecze czwartej rundy. Dzisiaj Widzew zmierzy się w Wiśniowej Górze z Andrespolią (liderem klasy okręgowej), podczas gdy inny trzecioligowiec, Sokół Konsport Aleksandrów, zagra w Kutnie z tamtejszym KS Sand-Bus (IV liga). Oba spotkania rozpoczną się wcześnie, bo już o 14.30 (istnieje przecież opcja dogrywki lub nawet rzutów karnych). Zwycięzcy awansują do fazy wojewódzkiej (kolejne spotkania odbędą się w przyszłym roku).

ANDRESPOLIA - WIDZEW RELACJA NA ŻYWO

Mamy nadzieję, że podopieczni trenera Franciszka Smudy nie będą się wygłupiać i awansują. Raz na zawsze wypada obalić mit, że długa rywalizacja w pucharze jest jakimkolwiek obciążeniem dla RTS. Nie jest, a w perspektywie stwarza nawet okazję do wylosowania jakiegoś klasowego przeciwnika z ekstraklasy i powalczenia z nim na stadionie przy al. Piłsudskiego w obecności kilkunastu tysięcy kibiców.