Andrespolia. To jakaś zmora. Błąd sędziego znów odebrał im punkt!

Porażka Andrespolii w Sulejowie ze Skalnikiem 0:1

Trener Andrespolii - Krzysztof Kamiński nie kryje rozżalenia: - Pech nie opuszcza Andrespolii w meczach IV ligi. Tydzień temu w meczu z Kwiatkowicami sędzia przyczynił się do porażki dyktując problematyczny rzut karny w 90 minucie. W Sulejowie sędzia nie uznał prawidło strzelonej bramki.
Krzysztof Felczak w drugiej połowie meczu przy stanie 1:0 dla Skalnika wbiegł z piłką w pole karne przeciwnika. Został zaatakowany przez zawodnika gospodarzy, upadł, ale piłkę przejął Lawniczak i strzelił bramkę.
Sędzia gwizdnął, ale ku mojemu zdziwieniu nie po to żeby uznać nam bramkę ale żeby odgwizdać symulowanie faulu przez Felczaka. Jaki to ma związek ze strzeloną bramką przez Ławniczaka. Żaden!Po meczu sędzia tłumaczył się tym że przerwał mecz bo chciał dać Felczakowi kartkę za symulowanie. Jakby nie mógł tego zrobić później. Z powodu kwarantanny nie mogłem skorzystać z trzech podstawowych zawodników

Andrespolia: Rutkowski - Miasopust, Kurowski, Fajks, Tkaczyk (Kopa), Borowiec, Felczak, Kosior (Zommer), Staniewski, Lawniczak, Radzio
3 kwietnia Andrespolia gra w Drzewicy z Jutrzenką.