Andrespolia. Stracili gola w 90 minucie i przegrali ligowy mecz

Andrespolia przegrała z Kwiatkowicami 3:4

Trener Andrespolii - Krzysztof Kamiński o ostanim ligowym pojedynku: Mecz z Kwitkowicami był bardzo ciekawym widowiskiem, bo padło w nim 7 bramek. Jego przebieg pokazał, że zwycięzcą mogła zostać każda drużyna. Prowadzilismy 1:0 w 18 minucie. by w 53 minucie przegrywać 1:2. Ale 15 minut później było już 3:2 dla nas. Niestety ostatnie 7 minut to koszmar dla nas. Tracimy 2 bramki, czwartą z rzutu wolnego w 90 minucie. Mam pretensję do mojego zespołu że nie potrafimy utrzymać ta mozolnie wypracowanego prowadzenia.
Pocieszające jest to że tworzymy dużo sytuacji do strzelenia bramek. Niestety w tym meczu nie mogłem skorzystać z podstawowego zawodnika linii obrony Dawida Fajksa i było to widoczne. Przed nami trzy mecze z beniaminkami ligi i jeśli chcemy grać w górnej części tabeli to musimy je wygrać. Graliśmy w składzie: Rutkowski, W. Skawiński, Tkaczyk, Herman, Miasopust, Borowiec
Pramka, K. Skawiński, Staniewski, Wilk, Radzio. Na zmiany wchodzili: Kosior, Kopa M, Szczepaniak.