Andrespolia. Pięć goli, hat trick nowego napastnika i zwycięstwo [ZDJĘCIA]

Efektowna wiosenna premiera Andrespolii w IV lidze

GLKS Andrespolia na rozpoczęcie sezonu rundy wiosennej pewnie pokonała Jutrzenke Warta 5:1

Mówi trener Krzysztof Kamiński: Bardzo szybko otworzyliśmy to spotkanie. Już w piątej minucie bramkę strzelił nowy nasz nabytek napastnik Lawniczak. Kolejne bramki padały szybko:  Kosior w 13 minucie, Ławniczak w 17 minucie i Radzio w 24 minucie meczu. Przeciwnikowi udało się zdobyć gola pod koniec pierwszej połowy.
W drugiej połowie gra się wyrównała, przeciwnik dążył do strzelenia kolejnych bramek ale to my stanęliśmy na wyskości zadania. I znów bramkę strzelił Lawniczak. 5:1 dla nas hat trick Ławniczaka. Dobry start Andrespolii w rozgrywkach rundy wiosennej.

Andrespolia: Rutkowski- W. Skawiński, Miasopust, Fajks, Tkaczyk, Borowiec, Ławniczak, Staniewski (Felczak), K. Skawiński (Pramka), Kosior (Kurowski), Radzio (M. Kopa)