Andrespolia. Korekty w składzie dały remis z Paradyżem [GALERIA ZDJĘĆ]

W spotkaniu IV ligi walka drużyn marzących o utrzymaniu. Andrespolia zremisowała z Ceramiką Paradyż 1:1.

Trener Andrespolii - Krzysztof Kamiński: - Szkoda dwóch punktów bo planowaliśmy, w sytuacji punktowej w jakiej jesteśmy, zdobycie kompletu punktów. Słabo graliśmy w pierwszej połowie a na dodatek straciliśmy bramkę w 17 minucie. Dopiero po korektach w składzie, w drugie połowie przejęliśmy inicjatywę i graliśmy zgodnie z planem. Niestety wystarczyło to na strzelenie jednej bramki, choć sytuacji mieliśmy dużo. W doliczonym czasie gry trzykrotnie mogliśmy wyjść na prowadzenie ale zabrakło skuteczności
Andrespolia: Melon - Cebulski, Cichacki, Fajks, Stopczyk (46, Zaplacki), Felczak, Ławniczak, Skawiński, Miarka, Kosior )60, Broź), Dąbrowski