Andrespolia. Jest tak dobrze, eż aż strach. Teraz grają z Liderem

Co się dzieje w Andrespolii?

Mieli zagrać sparing z Borutą w sobotę, ale nic z tego nie wyszło. Była burza z wyładowaniami i ze względu bezpieczeństwo uczestników, po 20 minutach zdecydowaliśmy się przerwać spotkanie rozegrać je kilka dni później przy bardziej sprzyjających warunkach mówi trener Andrespolii Krzysztof Kamiński. Wygraliśmy 2:0, obie bramki strzelił Sebastian Radzio. Graliśmy w składzie: Rutkowski, Miasopust, Tkaczyk, Fajks, Kawula, Borowiec, Kozioróg, K. Skawiński, Staniewski, Wilk, Radzio. Na zmiany wchodzili: Herman, Kosior D. Kopa.
Ja nie wiem czy się cieszyć czy martwić. W sparingach bowiem kroczymy od zwycięstwa do zwycięstwa. Oby tylko moi zawodnicy nie zaczęli bujać w futbolowych obłokach. Teraz czeka nas trudny sprawdzian. W sobotę o godz. 10 na SMS w Łodzi gramy z mocnym rywalem Liderem Włocławek.