Andrespolia drużyną własnego boiska. Trzeci mecz - trzecie zwycięstwo! [GALERIA ZDJĘĆ]

Paweł Strzelecki
Andrespolia staje się drużyną własnego boiska

Trzeci mecz u siebie i trzecie zwycięstwo. Pokonała Pogoń Zduńska Wola 1:0.

Trener Krzysztof Kamiński: W każdym z tych meczów gramy poniżej moich oczekiwań. Tak było i tym razem. W naszej sytuacji jednak każdy punkt zdobyty może zaważyć na utrzymaniu. Niestety dalej gramy bez Radzia, Hermana i Rutkowskiego. Musimy zacząć punktować na wyjazdach W tym meczu od początku grało trzech juniorów: Gredka rocznik 2004, Kosior rocznik 2003, Felczak rocznik 2002

Skład: Gredka - W. Skawiński, Miasopust, Fajks, Tkaczyk, Borowiec, Felczak (Pramka), Staniewski, K. Skawiński, Kosior (Kurowski), Ławniczak (Turczyn)
Wcześniej Andrespolia przegrała wyjazdowy mecz z Omegą Kleszczów 1:2. Musiała walczyć bez pięiu poiłkarzy podstawowego składu.

Krzysztof Kamiński: Niestety bramkę na 0:1 straciliśmy już w piątej minucie meczu po gapiostwie  linii obrony. Mecz w pierwszej połowie był wyrównany, każda drużyna miała sytuacje do strzelenia bramek ale zawiodła skuteczność. W drugiej połowie zmieniłem ustawienie drużyny na bardziej ofensywne co spowodowało że przejęliśmy inicjatywę. Tworzyliśmy wiele sytuacji do strzelenia bramek ale wpadła tylko jedna. Na domiar złego przeciwnik strzelił nam bramkę po błędzie debiutują cego w bramce 17 - letniego Maksymiliana Gredki. Młody piłkarz zastępował chorego Rutkowskiego, bronił poprawnie ale przydarzył mu się błąd

W sobotę o godz. 19 piętnasta Andrespolia zagra w Sieradzu z drugą Wartą.