Andrespol. Remis Andrespolii w premierze po dobitce

Andrespolia rozpoczęła rozgrywki IV ligi od remisu 1:1 z drużyną Jutrzenka Warta.

Mówi trener Krzysztof Kamiński: Mecz był wyrównany, a wynik odzwierciedla to co działo się na boisku. Mało było sytuacji do strzelania bramki, a jeśli już były to bez efektu końcowego. W 18 minucie objęliśmy prowadzenie po. Bramkę strzelił Staniewski, który dobił piłkę po strzale z wolnego Przemka Wilka. 15 minut później po kardynalnym błędzie Kawuli wyrównał  zawodnik gospodarzy Burski. Pierwsze koty za płoty
Graliśmy w składzie: Rutkowski W. Skawiński, Miasopust, Fajks, Kawula(Szkopiak), Borowiec, Parmka (Kosior), Staniewski, K. Skawiński, Wilk, Koziróg (Radzio).
W sobotę o godz.. 18 gramy u siebie z drużyną LKS Kwiatkowice, która w pierwszej kolejce też 1:1 zremisowała z Orkanem Buczek.