Andcrespolia. Juniorzy UKS SMS wymagającym rywalem

Prowadzona przez trenera Krzysztofa Kamińskiego drużyna Andrespolii w kolejnym meczu kontrolnym zremisowała z UKS SMS(CLJ) 1:1 (0:0)

Krzysztof Kamiński: - Przeciwnik okazał się bardzo wymagający . Na domiar złego zabrakło czterech zawodników z podstawowego składu: Dawida Fajksa, Krzysztofa Skawińskiego, Kamila Staniewskiego i Jakuba Ryplewicza. Ich brak był widoczny szczególnie w grze obronnej i postawie drugiej linii pomocy. W drugiej połowie szybko strzelił bramkę Sebastian Radzio. Przeciwnik wyrównał trzy minuty do końca meczu. W spotkaniu zagrało siedmiu juniorów: trzech zawodników testowanych , Kosior, Felczak, Szczepaniak, Kurowski.
Andrespolia: zawodnik testowany (zawodnik testowany) -Wojciech SkawiÄski, Miasopust, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Wilk, Maciej Kopa (Felczak), Badowski, Kosior (Szczepaniak), Damian Kopa, Radzio (Kurowski)
Z Andrdespolii ma odejść dwóch graczy. KS Sand Bus Kutno, lidera tabeli IV ligi, wzmacnia Tomasz Różycki. Damian Ścibiorek trafia do Górnika Konin. W sobotę mecz kontrolny z Polonią Piotrków.