Ależ Malwina wyglądała! Ślub Malwiny Smarzek, gwiazdy siatkarskiej reprezentacji Polski. ZDJĘCIA

Dariusz Piekarczyk
Ślub Malwiny Smarzek, gwiazdy siatkarskiej reprezentacji PolskiW sobotnie popołudnie Malwina Smarzek, gwiazda siatkarskiej reprezentacji, wzięła ślub! Kameralna uroczystość dla kilkudziesięciu osób miała miejsce na terenie jednego z hoteli w Wiewiórczynie pod Łaskiem. W Wiewiórczynie Malwina Smarzek zresztą mieszka. Tam też urzędnik stanu cywilnego udzieliła nowożeńcom ślubu. Od soboty siatkarska gwiazda nazywa się Smarzek-Godek. Jej mąż ma na imię Przemysław. Panna młoda prezentowała się w oryginalnej sukni oszałamiająco. Efektownie wyglądał też tatuaż na ręce wykonany przez jej męża, który jest właścicielem studia tatuażu.WAŻNE - DO KOLEJNYCH ZDJĘĆ MOŻESZ PRZEJŚĆ ZA POMOCĄ GESTÓW LUB STRZAŁEK Grzegorz Gałasiński
W sobotnie popołudnie Malwina Smarzek, gwiazda siatkarskiej reprezentacji, wzięła ślub! Kameralna uroczystość dla kilkudziesięciu osób miała miejsce na terenie jednego z hoteli w Wiewiórczynie pod Łaskiem. W Wiewiórczynie Malwina Smarzek zresztą mieszka. Tam też urzędnik stanu cywilnego udzieliła nowożeńcom ślubu. Od soboty siatkarska gwiazda nazywa się Smarzek-Godek. Jej mąż ma na imię Przemysław. Panna młoda prezentowała się w oryginalnej sukni oszałamiająco. Efektownie wyglądał też tatuaż na ręce wykonany przez jej męża, który jest właścicielem studia tatuażu.

Malwina Smarzek jest niekwestionowaną gwiazdą siatkarskiej reprezentacji Polski. W meczach tegorocznej edycji Ligi Narodów zdobyła 365 punktów i jest liderką najlepiej punktujących. Druga w tej prestiżowej klasyfikacji Brayelin Martinez z Dominikany zdobyła dotychczas 259 punktów. To głównie dzięki jej skutecznej grze Polska wystąpi w Final Six.

CZYTAJ INNE ARTYKUŁY

Malwina Smarzek jest obecnie zawodniczką włoskiego klubu Zanetti Bergamo. Pierwsze siatkarskie kroki stawiała jednak w Łasku pod okiem rozkochanego w siatkówce trenera Bogdana Lipowskiego, który zresztą do dziś pracuje w Łaskovii (wcześniej ŁMLKS Łask). Co ciekawe, szkoleniowca nie było na sobotniej uroczystości.

CZYTAJ INNE ARTYKUŁY

"Studio Kadra" po meczu Polska - Słowacja (1:2)

Wideo

Materiał oryginalny: Ależ Malwina wyglądała! Ślub Malwiny Smarzek, gwiazdy siatkarskiej reprezentacji Polski. ZDJĘCIA - Dziennik Łódzki

Dodaj ogłoszenie