Aleksandrów Łódzki. Trzecioligowi piłkarze Sokoła nie dali szans czwartoligowym Zjednoczonym Stryków

Wznowienie sezonu w trzeciej lidze już dosłownie o krok
Wznowienie sezonu w trzeciej lidze już dosłownie o krok krzysztof szymczak
Występujący w trzeciej lidze (grupa pierwsza) piłkarze Sokoła Aleksandrów Łódzki pokonali w sparingowym spotkaniu czwartoligowych Zjednoczonych Stryków 3:0 (1:0).

Był to już przedostatni sprawdzian aleksandrowian w zimowym okresie przygotowawczym.

Szkoleniowiec Sokoła Michał Bistuła z pewnością ucieszył się z fakty, że oba zespoły rywalizowały na naturalnej murawie w Rudzie Bugaj, dobrze przygotowanej przez pracowników MOSiR

Pierwszą bramkę z karnego strzelił Szymon Sołtysiński (42 minuta). W 56 minucie Michał Wolinowski zdobył gola w niecodzienny sposób, bo klatką piersią. W 85 minucie do siatki trafił Sołtysiński.

Dzisiaj o 11 Sokół zmierzy się w Bełchatowie z pierwszoligowym GKS.

Już 13 marca (sobota, 15) zespół z Aleksandrowa podejmie w meczu o punkty Ruchem Wysokie Mazowieckie, który już wrócił do walki o stawkę. W zaległym starciu zremisował z Jagiellonią II Białystok 1:1. Sokół jest dziewiąty w tabeli, zaś Ruch siedemnasty.

Sokół Aleksandrów Łódzki: Kaniecki - Lis, Bartosiński, Woźniczak, Adamiak, Sołtysiński, Kania, Pecyna, Dziuba, Wolinowski, Przezak. Po przerwie na murawie pojawili się także: Jurek, Pióro, Rzeźniczak, Sławiński, Jończyk, Nowak, Dubenkov, Horoszkiewicz.