Po naradzie prezesów wojewódzkich ZPN-ów okazało się bowiem, że ostateczna decyzja w sprawie przerwania bądź też kontynuowania sezonu 2019/2020 zapadnie dopiero w najbliższy wtorek.
Na dziś znacznie bardziej realna jest ta druga opcja, ale jeszcze poczekajmy. Zwłaszcza, że akurat w grupie pierwszej, gdzie grają podopieczni trenera Dawida Kroczka trzeba jeszcze rozstrzygnąć kwestię awansu (gdyby chcieć już skończyć walkę).
Tymczasem w Sokole wreszcie się doczekali. Od początku tego tygodnia zarówno seniorska drużyna, jak i zespoły młodzieżowe wznowiły bowiem oficjalne zajęcia (po blisko dwumiesięcznej przerwie).
Jak poinformował klubowy portal Sokoła, zajęcia na obiekcie MOSiR-u odbyły się z zachowaniem wszelkich przepisów związanych ze ścisłym reżimem sanitarnym.
Jeśli mowa o o seniorach, to szkoleniowcy stworzyli cztery grupy. Pierwsze dwie trenowały o tej samej godzinie, ale na zupełnie innych boiskach. Mmiędzy zajęciami był odstęp czasowy, by żadna z grup nie spotkała się wspólnie.
“Bodyguard” lekiem na hejt?
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?