Aleksandrów Łódzki. Niewykorzystany karny i zaledwie remis piłkarzy Sokoła

Tym razem Sokół nie wykorzystał szansy
Tym razem Sokół nie wykorzystał szansy przemysław bieniek
Z całą pewnością kibice występującego w piłkarskiej trzeciej lidze (grupa pierwsza) Sokoła Aleksandrów Łódzki liczyli na więcej.

Trzynasta kolejka sezonu 2020/2021 okazała sie bowiem pechowa dla zespołu prowadzonego przez trenera Dawida Kroczka. Na własnym stadionie zremisowali ze Zniczem Biała Piska 1:1 (1:1).

Jak informuje klubowy portal Sokoła, wcześniej aleksandrowianie dobrze radzili sobie ze Zniczem (cztery wygrane). Tym razem się nie udało.

Wprawdzie w 21 minucie pięknego gola głową zdobył Dawid Przezak, jednak w 30 minucie był już remis. Z karnego trafił wówczas Bartosz Giełażyn (30).

Sokół również wykonywał „jedenastkę”, jednak Adam Radzikowski obronił uderzenie Szymona Sołtysińskiego. W 51 minucie czerwoną kartką ukarano Andrzeja Kosińskiego.

Sokół: Kaniecki - Lis, Gieraga, Woźniczak, Szarpak - Sołtysiński (46, Kania), Bogołębski, Bartosiński (46, Pecyna), Dziuba (70, Maschera) - Witasiak (75, Misiak), Przezak (84, Wolinowski).

Teraz przed Sokołem poważne wyzwanie. W niedzielę o 11 rozpocznie bowiem w Grodzisku Mazowieckim spotkanie z rezerwami Legii Warszawa. Czyli zespołem, który jest nieobliczalny i potrafi być bardzo mocny.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0