Aleksandrów Łódzki. Mieszane uczucia w zespole Sokoła po wyjazdowym spotkaniu z GKS Wikielec

Bartosz Kukuć
Fani Sokoła liczą na komplet punktów.
Fani Sokoła liczą na komplet punktów. przemysław bieniek
W meczu piłkarskiej trzeciej ligi (grupa pierwsza) Sokół Aleksandrów Łódzki walczył po długiej podróży na wyjeździe z GKS Wikielec. Padł remis 1:1 (0:1).

To gospodarze wyszli na prowadzenie po trafieniu głową Michała Jankowskiego w 35 minucie. Podopieczni trenera Michała Bistuły doprowadzili do wyrównania w 62 minucie, kiedy to golkipera GKS pokonał Szymon Sołtysiński.

- Ciężko było nam na dość małym boisku wykreować sytuację i myślę, że w ofensywie mogliśmy się zaprezentować lepiej. Gola straciliśmy po stałym fragmencie gry, na co mocno się uczulaliśmy przed meczem. Jestem pewien, że w końcu z pewnych zachowań w obronie wyciągniemy wnioski. Na pewno drużyna włożyła pełny wysiłek wto spotkanie i dziękuję jej za to - powiedział po spotkaniu Bistuła, cytowany przez klubowy portal

Dziś w samo południe Sokół rozpocznie w Radomiu spotkanie z Bronią. Następnie zaś rozegra trzy mecze w Aleksandrowie - 15 maja z Concordią Elbląg, 22 maja z Ursusem Warszawa oraz 29 maja z Olimpią Zambrów.

Sokół: Kaniecki - Nowacki, Woźniczak, Bartosiński, Lis - Pecyna (70, Witasiak), Wolinowski (80, Dubenkov) - Dziuba (80, Maschera), Kania (70, Horoszkiewicz), Sołtysiński - Przezak.