Aleksandrów Łódzki. Intensywny tydzień Sokoła zakończy się starciem w Zduńskiej Woli

Bartosz Kukuć
Ciekawe, na co będzie stać Sokoła
Ciekawe, na co będzie stać Sokoła przemysław bieniek
Grający w trzeciej lidze piłkarze Sokoła Aleksandrów Łódzki pokonali w sparingowym starciu rozegranym w Łodzi tamtejszą Szkołę Mistrzostwa Sportowego 4:1 (0:1).

Rywalami podopiecznych trenera Dawida Kroczka był zespół, występujący w Centralnej Lidze Juniorów.

Jak przypomniał klubowy portal, szkoleniowiec aleksandrowian od wielu lat współpracuje z SMS, w pewnym sensie było to więc dla niego szczególne starcie.

Młodzi rywale szybko wyszli na prowadzenie, ale górę wzięło doświadczenie Sokoła, który wygrał 4:1. Gole dla triumfatorów zdobyli: Misiak (47, 78), Dziuba (75) i Nowacki (80, karny).

Sokół: I połowa: Kaniecki - Nowacki, Bartosiński, Gieraga, Szarpak - Kania, Bogołębski, Witasiak, Dziuba - Pecyna, Sołtysiński. II połowa: Gorzelański - Rzeźniczak, Lis, Woźniczak, Szarpak - Pióro, Adamiak, Wolinowski, Dziuba - Horoszkiewicz, Misiak.

Wcześniej Sokół pokonał Zjednoczonych Stryków 3:1.

Dziś o 13 zmierzy się z Pogonią Zduńska Wola. Jak widać, to niezwykle intensywny tydzień dla zawodników.