Aleksandrów Łódzki. Goście z Nowego Dworu nie dali się pokonać Sokołowi

Sokół jest w ścisłej czołówce tabeli
Sokół jest w ścisłej czołówce tabeli przemysław bieniek
W zdecydowanie najciekawej zapowiadającym się meczu szóstej kolejki piłkarskiej trzeciej ligi (grupa I) Sokół zremisował w Aleksandrowie Łódzkim ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 1:1 (0:1).

To goście wyszli na prowadzenie po karnym wykorzystanym przez Arkadiusza Ciacha (28 minuta). Wyrównał po naprawdę pięknym uderzeniu Damian Nowacki (58 minuta).

Sokół: Kaniecki - Lis, Gieraga, Woźniczak, Szarpak - Nowacki (88, Pióro), Bogołębski, Pecyna (63, Wolinowski), Dziuba - Sołtysiński (70, Bartosiński), Przezak.

Już dzisiaj drużyna Kroczka zagra w Elblągu z tamtejsza Concordią. Pierwszy gwizdek arbitra zabrzmi o 14.30. Jak informuje klubowy portal, z racji faktu, że zespół czekała naprawdę daleka podróż, aleksandrowianie wyjechali do Elbląga już w piątek.

Concordia w żadnym razie nie może zaliczyć początku sezonu 2020/2021 do udanych. Obecnie zajmuje bowiem dopiero czternastą pozycję w tabeli. Choć ostatnio elblążanie złapali wiatr w żagle, o czym świadcza zwycięstwa z KS Wasilków (3:0) i Bronią Radom (2:0). Ale wcześniej były porażki (ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 1:5, z Polonią Warszawa i Legionovią Legionowo po 0:2).