Aleksandra Urbańczyk-Olejarczyk druga w Kozienicach

Aleksandra Urbańczyk-Olejarczyk
Aleksandra Urbańczyk-Olejarczyk Grzegorz Gałasiński
Aleksandra Urbańczyk-Olejarczyk (AZS UŁ PŁ Łódź) zajęła drugie miejsce w pływackim Grand Prix na 25-metrowym basenie w Kozienicach.

Triumfowali Alicja Tchórz (MKS Juvenia Wrocław) i Radosław Kawęcki (Korner Zielona Góra).

Łodzianka zwyciężyła na dystansach 50 , st. grzbietowym, 50 m st. motylkowym i 100 m st. zmiennym. Trzecie miejsce zajęła Klaudia Naziębło (MKS Juvenia Wrocław).

W kategorii 17–18 lat siódme miejsce zajęła Katarzyna Szpucha z MKS Trójka Łódź, w kat. 16 lat trzecia była jej klubowa koleżanka – Martyna Wardzińska, a szóstą pozycję zajął Dominik Dębski (również Trójka).
To były ostatnie zawody z cyklu GP Polski na krótkim basenie. Kolejne już na 50-metrowym odbędą się 3–4 maja w Opolu.