Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 00dni
  • 18godz.
  • 06min.
Odwiedź serwis wyborczy 

Alarmy bombowe w Warszawie: ewakuacja i zamknięta stacja metra

AIP
Stacja metra Młociny została zamknięta. Wszystko z powodu "alarmu bombowego" przez pozostawiony pakunek. Pasażerowi i pracownicy zostali ewakuowani, a na miejscu przeprowadzane są czynności policyjne.

Pociągi metra jadą na odcinku Kabaty - Słodowiec. To jeden z kilku alarmów, które miały miejsce 27 maja 2016 w Warszawie. Ewakuowano też m.in. redakcję na ul. Domaniewskiej 52.

Tuż przed godziną 17 warszawskie metro otrzymało informację o pozostawionym pakunku bez opieki na stacji metra - Młociny. Jak informuje warszawskie Metro, w związku z czynnościami policyjnymi przeprowadzanymi na stacji, stacja została zamknięta. Pociągi podziemne jadące od strony Żoliborza zawracają na stacji Słodowiec. Zarząd Transportu Miejskiego informuje, że została także uruchomiona zastępcza linia autobusowa Z kursująca na trasie: METRO MŁOCINY - Kasprowicza - Sacharowa - Żeromskiego - Słowackiego - Włościańska - METRO MARYMONT. W Polsce 26 maja 2016 było kilka alarmów bombowych. W Warszawie e-maile o rzekomej bombie miały miejsce między innymi w: Giełdzie Papierów Wartościowych, Krajowej Radzie Radiofonii i Telewizji oraz redakcji przy ul. Domaniewskiej 52. Pracownicy tych miejsc zostali ewakuowani.

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie