1/17 Zamknij

Bez wątpienia Maja Hirsch to gwiazda serialu "BrzydUla". Na zdjęciach publikowanych w sieci widać jak na dłoni, że dobrze czuje się

brak

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze Następne

Bez wątpienia Maja Hirsch to gwiazda serialu "BrzydUla". Na zdjęciach publikowanych w sieci widać jak na dłoni, że dobrze czuje się nie tylko przed obiektywem kamery. Zdjęcia, które pojawiły się ostatnio w sieci są tego dowodem.

Maja Hirsch "Goło i wesoło"
Maja Hirsch zapozowała w bardzo odważnych pozach, a jedno z ujęć podpisała: "Goło i wesoło". Zdjęcia zostały przyjęte bardzo entuzjastycznie.

Kim jest Maja Hirsh?
43-letnia Maja Hirsch jest absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie. W swoim artystycznym dorobku ma kilka filmów ale największą popularność przyniosła jej rola w serialu "BrzydUla".

Maję Hirsch teraz można oglądać nie tylko na ekranach telewizorów, ale też na Instagramie. Dotychczas zgromadziła na swoim profilu ponad 80 tys. internautów. Jeszcze do niedawna na próżno było szukać odważnych zdjęć. 43-latka jednak nabiera odwagi i coraz częściej publikuje bardzo odważne kadry. Między innymi można obejrzeć fotografię w negliżu o żartobliwym opisie "goło i wesoło." Maja Hirsch zachwyciła, jak zauważyła "rycząca czterdziestka" daje radę.

MAJA HIRSCH, ZOBACZ ZDJĘCIA - KLIKNIJ DALEJ

Wróć do artykułu

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy