Akademicy dostali lekcję w Wągrowcu

-
Czy łódzkich piłkarzy ręcznych stać na sprawienie niespodzianki w Radomiu?
Czy łódzkich piłkarzy ręcznych stać na sprawienie niespodzianki w Radomiu? Paweł Łacheta
Nielba Wągrowiec rozbiła na swoim terenie AZS UŁ PŁ Łódź 36:16. Akademicy tylko w pierwszej połowie stawiali czoła gospodarzom

Mecz byą wyrównany do 22 minuty, później przypominał pojedynek do jednej bramki. Nielba zrewanżowała się łodzianom zas sensacyjny remis w pierwszej rundzie.
Nielba Wągrowiec - AZS UŁ PŁ Łódź 36:16 (16:10)
AZS: Łuczyński, Chmurski, Wężyk - Gościłowicz 11 (7/7), Trojanowski 2, Dankowski 2, Morąg 1, Stegliński, Żuk, Pieczyński, Urbański, Kucharski, Walczak, Dybcio.