Agata Bednarek z Łodzi mistrzynią Polski na 400 metrów.

(p)
Zawodniczka AZS Łódź - Agata Bednarek została mistrzynią Polski w biegu na 400 metrów, uzyskując czas 53,32 s.

Wśród mężczyzn wygrał Marcin Marciniszyn, bijąc rekord życiowy wynikiem 45,27 s (zabrakło mu zaledwie dwóch setnych sekundy do minimum na MŚ) Szóste miejsce zajął halowy mistrz Europy... na 800 m Adam Kszczot (RKS Łódź) wynikiem - 46.81 s. W skoku w dal czwarta była Teresa Dobija (AZS) wynikiem 6,18 m, zwyciężyła Małgorzata Trybańska - 6,65 m.

Szymon Ziółkowski wywalczył 13. tytuł mistrza Polski seniorów w rzucie młotem. Mistrz olimpijski z Sydney uzyskał rezultat 78,79 m. Bieg na 400 m ppł wygrał Marek Plawgo - 50,11 s, ale nie osiągnął miniumu na mistrzostwa. W skoku o tyczce zwyciężyła Anna Rogowska, przed Moniką Pyrek. Obie uzyskały rezultat 4,60 m.