- Adrian był naszym celem transferowym już latem, niestety nie byliśmy w stanie rywalizować z klubem z ekstraklasy. Cieszymy się z pozyskania tego zawodnika, ponieważ w drugiej lidze był wyróżniającym się piłkarzem i liczymy, że swoje walory potwierdzi w Chojniczance - powiedział dyrektor sportowy zespołu z Chojnic Maciej Chrzanowski.
Jesienią 22-letni Pietrowski wystąpił w trzech ligowych spotkaniach Widzewa. Zagrał również w dwunastu meczach drużyny Młodej Ekstraklasy oraz starciu w Pucharze Polski. Nie przekonał jednak do siebie trenera widzewiaków Radosława Mroczkowskiego.
Adrian Pietrowski odchodzi z Widzewa
(bbb)Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.
Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.
Podaj powód zgłoszenia
k.u.r.w.a czemu nawet na j.e.b.an.ych ż.y..........dów nie mozna pisac jestem antysemita i c.huj do gazu j.ude
won jude stad
nie przekonał Mroczka,pewnie nie chciał mieć wypłaty 30 lutego.
DO BENNY HILL PEWNIE TO TWOI KOLEDZY OSPERMIONE BIALE KONCÓWY POTRZYWAJA SIE POD WIDZEWEK ADRIAN DZIEKUJEMY
ŁADNE PODZIĘKOWANIA ...SAMA W SOBIE CZERWONA PATOLOGICZNA KLASA!!!
ŁADNE PODZIĘKOWANIA ...SAMA W SOBIE CZERWONA PATOLOGICZNA KLASA!!!
I dobrze w.y.p.i.e.r.d.a.l.a.j