Adrian Klimczak złamał palec wskazujący, środkowy i czwartą kość śródręcza

(bart)Zaktualizowano 
Adrian Klimczak przez pewien czas nie zagra
Adrian Klimczak przez pewien czas nie zagra grzegorz gałasiński
Lewy obrońca ŁKS, Adrian Klimczak, może mówić o sporym pechu. Przypomnijmy, że ten zawodnik doznał urazu w trakcie ostatniego spotkania łodzian z Lechem Poznań (nie wyszedł już na drugą połowę meczu).

Okazuje się, że Klimczak przeszedł zabieg zespolenia kości prawej dłoniw Klinice Chirurgii Ręki. W jego wyniku ten 22-latek odpocznie teraz przynajmniej przez miesiąc od treningów.

Adrian doznał złamania palca wskazującego oraz środkowego i czwartej kości śródręcza.

- Były to złamania niestabilne, wymagały nastawienia i stabilizacji za pomocą metalu - mówi Rafał Długozima, lekarz ŁKS, cytowany przez klubowy portal. - Czekamy na zdjęcie szwów za 7-10 dni dni, dalsze postępowanie będzie uzależnione od stopnia wygojenia tkanki - dodaje.

polecane: FLESZ: Decydujące mecze kadry w eliminacjach Euro 2020

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 21

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-08-10T15:34:38 02:00, Gość:

Again...po co wdajecie się w rozmowy z trzecioligowymi wiejskimi zazdrośnikami ??

2019-08-10T15:52:23 02:00, Gość:

17400 MÓWI CI TO COS ZYDOWSKI PRZYGLUPIE?WAS NIE MA WY ZAKALY MIASTA

2019-08-10T16:47:49 02:00, Gość:

ale,że tyle wieśniaków, kibicujących xerodzewowi, powiem nawet więcej, bo kibiców ŁKSu w łodzi to spoko, w mieście jest więcej.

2019-08-10T17:25:18 02:00, Gość:

W którym mieście? We Włocławku, chyba

chyba waszych snopku byczyński

G
Gość
2019-08-10T15:34:38 02:00, Gość:

Again...po co wdajecie się w rozmowy z trzecioligowymi wiejskimi zazdrośnikami ??

2019-08-10T15:52:23 02:00, Gość:

17400 MÓWI CI TO COS ZYDOWSKI PRZYGLUPIE?WAS NIE MA WY ZAKALY MIASTA

2019-08-10T16:47:49 02:00, Gość:

ale,że tyle wieśniaków, kibicujących xerodzewowi, powiem nawet więcej, bo kibiców ŁKSu w łodzi to spoko, w mieście jest więcej.

2019-08-10T17:25:18 02:00, Gość:

W którym mieście? We Włocławku, chyba

2019-08-10T19:30:36 02:00, ŁDZ:

Nie liczy się ilość tylko jakość!!!

2019-08-11T07:59:43 02:00, Gość:

Najpierw jest więcej, teraz jest jakość. Schorowane, schizofreniczne, kałesiackie łby

Jakość, Alzchimer cie dopadł srałtełesiaku.

G
Gość
2019-08-10T15:34:38 02:00, Gość:

Again...po co wdajecie się w rozmowy z trzecioligowymi wiejskimi zazdrośnikami ??

2019-08-10T15:52:23 02:00, Gość:

17400 MÓWI CI TO COS ZYDOWSKI PRZYGLUPIE?WAS NIE MA WY ZAKALY MIASTA

2019-08-10T16:47:49 02:00, Gość:

ale,że tyle wieśniaków, kibicujących xerodzewowi, powiem nawet więcej, bo kibiców ŁKSu w łodzi to spoko, w mieście jest więcej.

2019-08-10T17:25:18 02:00, Gość:

W którym mieście? We Włocławku, chyba

2019-08-10T19:30:36 02:00, ŁDZ:

Nie liczy się ilość tylko jakość!!!

Najpierw jest więcej, teraz jest jakość. Schorowane, schizofreniczne, kałesiackie łby

Ł
ŁDZ
2019-08-10T15:34:38 02:00, Gość:

Again...po co wdajecie się w rozmowy z trzecioligowymi wiejskimi zazdrośnikami ??

2019-08-10T15:52:23 02:00, Gość:

17400 MÓWI CI TO COS ZYDOWSKI PRZYGLUPIE?WAS NIE MA WY ZAKALY MIASTA

2019-08-10T16:47:49 02:00, Gość:

ale,że tyle wieśniaków, kibicujących xerodzewowi, powiem nawet więcej, bo kibiców ŁKSu w łodzi to spoko, w mieście jest więcej.

2019-08-10T17:25:18 02:00, Gość:

W którym mieście? We Włocławku, chyba

Nie liczy się ilość tylko jakość!!!

G
Gość
2019-08-10T15:34:38 02:00, Gość:

Again...po co wdajecie się w rozmowy z trzecioligowymi wiejskimi zazdrośnikami ??

2019-08-10T15:52:23 02:00, Gość:

17400 MÓWI CI TO COS ZYDOWSKI PRZYGLUPIE?WAS NIE MA WY ZAKALY MIASTA

2019-08-10T16:47:49 02:00, Gość:

ale,że tyle wieśniaków, kibicujących xerodzewowi, powiem nawet więcej, bo kibiców ŁKSu w łodzi to spoko, w mieście jest więcej.

W którym mieście? We Włocławku, chyba

G
Gość
2019-08-10T15:34:38 02:00, Gość:

Again...po co wdajecie się w rozmowy z trzecioligowymi wiejskimi zazdrośnikami ??

2019-08-10T15:52:23 02:00, Gość:

17400 MÓWI CI TO COS ZYDOWSKI PRZYGLUPIE?WAS NIE MA WY ZAKALY MIASTA

ale,że tyle wieśniaków, kibicujących xerodzewowi, powiem nawet więcej, bo kibiców ŁKSu w łodzi to spoko, w mieście jest więcej.

s
sr✡ts 2015
2019-08-10T15:54:51 02:00, JEBAC Ł✡S:

chuj mu w dupe kogo to obchodzi

Kibiców, kibiców ekstraklasowej drużyny fallusie bez jaj kibicujący OSP rekultywacja xerodzew byczyna.

J
JEBAC Ł✡S

chuj mu w dupe kogo to obchodzi

G
Gość
2019-08-10T15:34:38 02:00, Gość:

Again...po co wdajecie się w rozmowy z trzecioligowymi wiejskimi zazdrośnikami ??

17400 MÓWI CI TO COS ZYDOWSKI PRZYGLUPIE?WAS NIE MA WY ZAKALY MIASTA

s
srts kurwice LGBT
2019-08-10T13:20:52 02:00, ap LGBT:

złamał bo wkładał palucha w dupsko koledze.......cała galera tak robi. A następnie paluszek do pysia. Karmelowe igraszki. Wiwat tęczowy ap

kolejny raz opisujesz rózowe swoje fantazje? grubo musi być u ciebie, oj grubo...

J
Jonasz z kurnika
2019-08-10T13:20:52 02:00, ap LGBT:

złamał bo wkładał palucha w dupsko koledze.......cała galera tak robi. A następnie paluszek do pysia. Karmelowe igraszki. Wiwat tęczowy ap

2019-08-10T13:59:10 02:00, ajzyk1922:

Ale błysnąłeś... Jak chrząstka w salcesonie...

2019-08-10T14:04:52 02:00, ap cioty:

uuu pyszności jecie w szabas .....ajzyk zmykaj do kibucu. Białe lampucery jutro do maca ...piastunki pojadą aż do wielkiego finału.

masz wiedzę, co można, a czego nie, hmm...pozdrów lutka

G
Gość

Again...po co wdajecie się w rozmowy z trzecioligowymi wiejskimi zazdrośnikami ??

T
Thor
2019-08-10T14:26:53 02:00, fan:

widzewioki wprowadzają nowe trendy w kibicowaniu .po primo wolą oglądać mecze z za płotu bo tam też dobrze widać niż jechać w takiej liczbie jakiej jest sektor gości przykład Radom sektor gości na 200 osób i inne jak ostatnio i wcześniej Wejherowo itp .kolejny to siedzenie razem z kibicami gości na sektorze gości żeby się miejsce nie marnowało :)

Po primo......nie chcę być za surowy. Ale jakieś podstawy ortografii i języka polskiego trzeba znać. Wiec poproszę o absolutne minimum. Brykaj matołku do szkoły mimo przerwy wakacyjnej.

a
ajzyk1922
2019-08-10T13:20:52 02:00, ap LGBT:

złamał bo wkładał palucha w dupsko koledze.......cała galera tak robi. A następnie paluszek do pysia. Karmelowe igraszki. Wiwat tęczowy ap

2019-08-10T13:59:10 02:00, ajzyk1922:

Ale błysnąłeś... Jak chrząstka w salcesonie...

2019-08-10T14:04:52 02:00, ap cioty:

uuu pyszności jecie w szabas .....ajzyk zmykaj do kibucu. Białe lampucery jutro do maca ...piastunki pojadą aż do wielkiego finału.

Podjarałeś się jak mały Rumun na schodach ruchomych w centrum handlowym w Bukareszcie

w
www

Wracaj Adrian do zdrowia.......klubem Łodzi jest,ŁKS !!!!!

Dodaj ogłoszenie