Polskie Radio 24/TB
Adam Buksa nie zwalnia tempa. Napastnik New England Revolution strzelił dwa kolejne gole Szymon Starnawski
Udostępnij:
Adam Buksa wciąż strzela. Napastnik New England Revolution tym razem zdobył dwie bramki w Pucharze Stanów Zjednoczonych. Zobacz gole Polaka!

Adam Buksa zdobył dwie bramki, a jego New England Revolution pokonało FC Cincinnati 5:1 (2:1) w meczu 1/16 finału U.S. Open Cup - Pucharu Stanów Zjednoczonych. Napastnik reprezentacji Polski pokonał bramkarza rywali w 47. i 57. minucie - na 3:1 oraz 5:1.

Dla Buksy, który został zmieniony w 62. minucie, to pierwsze gole w rozgrywkach o krajowy puchar w tym sezonie.

W dziesięciu występach w barwach New England Revolution w tym sezonie ma już siedem bramek.

ADAM BUKSA GOL NA 3:1

ADAM BUKSA GOL NA 5:1

Mistrzostwa w Polsce zwiększą popularność strzelectwa i rugby

Materiał oryginalny: Adam Buksa nie zwalnia tempa. Napastnik New England Revolution strzelił dwa kolejne gole [WIDEO] - Sportowy24